Noras padidinti plaukų apimtį būdingas daugeliui dailiosios lyties atstovių – juk purūs ir išpuoselėti plaukai yra kiekvienos moters puošmena. Tačiau jeigu gamta jums šio turto pagailėjo, nusiminti neverta – yra ne vienas būdas, padedantis išspręsti šią problemą.
Ar norite, kad jūsų plaukai taptų sveikesni ir gražesni? Taisyklingai naudojamas ricinų aliejus gali daryti tikrus stebuklus!
Ar žinote, ko vengti ir kaip pasirinkti saugias plaukų priežiūros priemones?
Manote, kad plaukų dažymas pamėgtas tik neseniai? Mokslininkai mano, kad chna ir basma šiam reikalui pradėta naudoti jau beveik prieš septynis tūkstančius metų. Ir, kaip jau tikriausiai spėjote įsitikinti, šių natūralių priemonių populiarusmas nemažėja.
Obuolių actą plaukams naudojo mūsų mamos ir močiutės. Šiandien, atrodytų, yra daug didesnis priemonių pasirinkimas, tačiau vertinantiems natūralumą ši nedidelė gudrybė gali padėti išspręsti iš karto keletą problemų: palengvinti šukavimą, sutramdyti nepaklusnius plaukus, sumažinti jų riebalavimąsi ir ilgiau išsaugoti dažytų plaukų spalvą.
Kiek kremų ir įvairiausių kitos kosmetikos buteliukų turite namuose? Tikriausiai, kaip ir dauguma moterų, ne vieną. O gal norite išbandyti naturalias priemones? Mes rekomenduojame ricinos aliejų – plaukų ir odos grožio šaltinį.
Plaukų priežiūrai vien šampūno ir balzamo nepakanka. Jeigu jie pažeisti, slenka ir skilinėja, pagelbėti gali augaliniai ir eteriniai aliejai.
Kol per dieną iškrenta apie 60–100 plaukų, jaudintis nereikia (tiesa, kai kurie šaltiniai nurodo, kad šis skaičius turėtų būti perpus mažesnis). Kyla klausimas: o kaip suskaičiuoti, jeigu jie krenta nuolat? Tikslumo čia nereikia: užteks atkreipti dėmesį bent į tuos plaukus, kurie lieka šukose.
Atšiaurus oras ir vėjas dažnai išsiurbia visą drėgmę iš plaukų, padaro juos trapius ir lengvai pažeidžiamus. Plaukai tampa nepaklusnūs ir lengviau įsielektrina. Šių problemų galima lengvai išvengti, jei tinkamai rūpinsitės savo plaukais. Štai keli patarimai, kurie puikiai papildytų kasdieninę grožio rutiną.
Apie svogūnų kaukių plaukams efektyvumą girdėti teko daugeliui, tačiau patikrinti, ar jos tikrai tokios veiksmingos, ryžtasi mažuma...
Statistika rodo, kad problemų dėl pleiskanų turi maždaug 20 % žmonių. Jeigu jos vargina ir jus, siūlome išbandyti šiuos laiko patikrintus receptus!
Ne viskas, kuo mus gąsdino vaikystėje, užaugus pasitvirtino, nors kai kurie įspėjimai vis dėlto buvo ne be pagrindo.
Ilgi, gražūs ir sveiki plaukai – daugelio dailiosios lyties atstovių svajonė. Be mėnulio kalendoriaus, specialių šampūnų ir kaukių padėti atsiauginti plaukus gali ir pakoreguota mityba. Kokius produktus valgyti, kad plaukai augtų greičiau ir būtų sveikesni?
Depresija visame pasaulyje serga milijonai žmonių. Labiausiai paplitę šio reiškinio požymiai – vangumas, negatyvios mintys, dirglumas, išnykęs susidomėjimas mėgstamais dalykais. Net ir įprasti kasdieniai veiksmai tampa tiesiog nepakeliami. Dalinamės tikra ir daugybės dėmesio sulaukusia istorija!
Ne paslaptis, kad pavasaris daugeliui asocijuojasi su išvaizdos puoselėjimu. Vieni skuba į sporto salę, kiti tuo tarpu nekantrauja pakeisti savo šukuoseną ir skuba į kirpyklą. Tiesa, norint turėti kitaip sumodeliuotus plaukus nėra būtina apsilankyti pas profesionalą – šį darbą galite patikėti ir sau.
Žiemą ypač svarbu odą bei plaukus prižiūrėti taisyklingai, nes netinkamos priemonės ir būdai gali ilgam pabloginti jų būklę.
Net ir nuoširdžiai besirūpindami savo išvaizda, kartais darome klaidų. Žiemą ypač svarbu odą bei plaukus prižiūrėti taisyklingai, nes netinkamos priemonės ir būdai gali ilgam pabloginti jų būklę.
Kad plaukai būtų gražūs ir sveiki, reikia skirti jiems šiek tiek dėmesio. Tai nereiškia, kad turėsite kaip reikiant papurtyti piniginę – užteks bent jau nedaryti labiausiai paplitusių klaidų.
Jeigu ir jūs matote, kaip po galvos plovimo kemšasi vonia, šepetyje lieka gera sauja jūsų „augmenijos“, arba dar blogiau – randate jos ant savo pagalvės arba drabužių, vargu ar liekate abejingi. Ką daryti, jeigu plaukai ėmė smarkiai slinkti? Jeigu kalbame ne apie patologinį plikimą arba alopeciją (visišką galvos arba tam tikrų jos plotų nuplikim...
Nors parduotuvių lentynos lūžta nuo plaukų priežiūros priemonių gausos, nemaža dalis moterų vis dažniau susimąsto apie natūralesnes ir saugesnes alternatyvas. Juk galvą galima plauti ne tik šampūnu. Šiam reikalui puikiausiai tinka ir... ruginiai miltai.
Žmonės pamiršo, ką reiškia mėgautis maistu: to valgyti negalima, tas nesveika... Baimė, kad organizme padaugės (arba ...
Arbata – ne tik aromatingas gėrimas, bet ir... gana efektyvus vaistas, galintis apsaugoti jus nuo pačių įvairiausių n...
Citrina – naudingas ir daugelio iš mūsų mėgstamas vaisius. Ar žinote, kokiomis savybėmis jis pasižymi?
Organizmui perėjimas nuo šiltos vasaros prie šalto rudens – didelis stresas. Kas pasikeičia? Kokių problemų gali kilt...
Užtenka švaistyti laiką ir pinigus sporto klubams. Na, gerai... Bent jau pinigus... Juk ruduo – tai metas, kai patogu...
Šiuolaikiniai žmonės juda nepakankamai, ir tam yra visai objektyvių priežasčių – mokslai, sėdimas darbas... Tačiau je...
Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.