Vyras pažeidė įstatymą, kad išgelbėtų šunį (foto)

Vyras pažeidė įstatymą, kad išgelbėtų šunį (foto)
@ Shutterstock

Ši istorija nutiko Džordžijos valstijoje. Statybose dirbęs vyras pastebėjo kaimynystėje siaubingos būklės pitbulį. Narve gulintis gyvūnas priminė vos gyvą skeletą, ir net negalėjo pasikelti. Vyras iškvietė policiją, tačiau tai problemos neišsprendė. Pareigūnai vyrą įspėjo, kad jeigu šis pats nuspręstų imtis veiksmų, jį būtų galima apkaltinti vagyste. Apie gyvūną buvo pranešta atitinkamoms instancijoms, o Maikui buvo liepta laukti.

Statybininkas su siaubu suvokė, kad šuns galimybės išgyventi kiekvieną valandą vis mažėja. Jis, nepaisydamas įspėjimų, pats išlaužė narvą ir nuvežė šunį į veterinarijos kliniką.

Šuo svėrė vos 11 kilogramų (o turėjo sverti apie 16). Jis buvo labai silpnas, ant jo kūno buvo nudegimų žymės. Buvo akivaizdu, kad iš gyvūno tyčiotasi. Tačiau, nepaisant visų patirtų kančių, šuo buvo labai draugiškas, geras ir mielas, stengėsi visus „išbučiuoti“.

Keturkojui buvo duotas Maikio vardas. Klinikoje šuo sulaukė medicininės pagalbos, buvo išmaudytas ir pamaitintas. Kokios būklės Maikis buvo ir kaip atrodė po gydymo, galima pamatyti šiose nuotraukose.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai per savo gyvenimą žmogus atsako į 45228 telefono skambučius

Kitas faktas