Vertinantiems praktiškumą: štai kokius akinius reikėtų rinktis

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Vertinantiems praktiškumą: štai kokius akinius reikėtų rinktis

Fotochrominius akinius ypač mėgsta tie, kurie vertina praktiškumą ir universalumą. Laidoje „Sveikata.lt“ kalbame apie būtent šių akinių ypatybes su optikos salonu „Fielmann“.

 

Kas šiandien aktualiausia žmonėms, kurie užsuka į optiką? Apklausų rezultatai rodo, kad dabar, kai mes daug laiko praleidžiame uždarose patalpose, net devyni iš dešimt žmonių yra jautrūs šviesai. Daugelis skundžiasi skaitmeninių ekranų sukeltu akių nuovargiu, nuo kurių atsiranda įtampa ir netgi galvos skausmas. Dažnas klausimas – kaip galima apsaugoti savo akis?

 

Šiandien, kai akis vargina ne tik saulės šviesa, bet ir papildomas šviesos šaltinis iš žydrųjų ekranų, išeitis yra fotochrominiai akinių lęšiai. Patalpoje skaidrūs ir saugantys nuo skaitmeninės šviesos, o lauke užtemstantys ir neleidžiantys akių dirginti UV spinduliams. Fotochrominiai lęšiai vertinami dėl daugelio teigiamų savybių: mažina akių nuovargį, reguliuoja UV spindulių srautą, atstoja saulės akinius vairuojant.

 

Plačiau apie fotochrominius akinių stiklus klausykite laidos „Sveikata.lt“ rubrikoje „Matyk raiškiai“.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas