Veido odos valymas - padėkite savo odai kvėpuoti

Veido odos valymas - padėkite savo odai kvėpuoti

Mūsų oda kasdien susiduria su žalingu aplinkos poveikiu - ją vargina makiažo priemonės, oro ir vandens tarša, kenksmingi ultravioletiniai saulės spinduliai. Taisyklingas ir dėmesingas veido odos valymas yra pirmoji pagalba pavargusiai odai ir reikšmingas žingsnis, siekiant išsaugoti jos sveikatą, skaistumą bei jaunatvišką išvaizdą.

Pirmoji taisyklė. Veido odos tipo nustatymas

Norint tinkamai prižiūrėti veido odą bei pasirinkti iš tiesų veiksmingas, geidžiamą rezultatą užtikrinančias priežiūros priemones, svarbu žinoti savo odos tipą.

Egzistuoja keturi odos tipai:
Normali: elastinga, tampri, skaisti, švari. Poros nėra išsiplėtusios, nėra ryškių paraudimų, išsausėjimų.
Sausa: lygi, plona, matinė. Poros beveik nematomos, oda linkusi rausti, šerpetoti, skeldėti, juntamas tempimas.
Riebi: blizgi, nelygi, problematiška. Poros išsiplėtusios, dažnai atsiranda spuogų ir inkštirų.
Mišri: T zonos (kaktos, nosies ir smakro srities) oda riebi, blizgi, išsiplėtusiomis poromis, užsiteršusi inkštirais. Likusi veido oda sausa, matinė, linkusi šerpetoti.

Veido odos tipą nustatyti padės testas: http://www.tv3.lt/svytintis-veidas-vasara

Antroji taisyklė. Veido valymas ryte ir vakare

Tyrimai rodo, kad tinkamai nuvalyta ir sudrėkinta oda lengviau „kvėpuoja“, efektyviau įsisavina deguonį ir dieninėse bei naktinėse odos priežiūros priemonėse esančias veikliąsias medžiagas. Kasdienis veido valymas ryte ir vakare yra pagrindinė bei pirmoji veido odos priežiūros taisyklė.

Atsikėlus ryte labai svarbu dėmesingai nusivalyti veidą bei paruošti jį tolimesnėms grožio procedūroms. Nakties miego metu aktyviai veikusios riebalinės liaukos išskiria nemažai riebalų, kurių perteklių pastebime kaip veido blizgesį. Tinkamai jų nenusivalius gali užsikimšti poros, susidaryti inkštirai, prasidėti uždegiminiai procesai, paskatinantys spuogelių atsiradimą.

Kruopščiai nuvalyti veidą vakare ne ką mažiau svarbu.  Dienos metu odą vargina miesto dulkės, cigarečių dūmai ir automobilių išmetamosios dujos, ultravioletiniai saulės spinduliai, taip pat prakaituojame ir naudojame makiažo priemones. Nusivaliusios veidą ir prieš miegą pasitepusios naktiniu kremu leidžiame savo odai nakties metu atsinaujinti.

Trečioji taisyklė. Tinkamų veido odos priežiūros priemonių pasirinkimas

Gamintojai siūlo daug skirtingų veido odos valymo priemonių, skirtų  įvairiems odos tipams bei skirtingiems jų poreikiams. Svarbu pasirinkti tinkamas priemones, kurios efektyviai pašalintų makiažo likučius, susikaupusius nešvarumus, o taip pat ir būtų malonios tekstūros, lengvai nuplaunamos ir iškart paruoštų veidą kitų priežiūros priemonių naudojimui.

Makiažo valiklis. Ši priemonė turėtų nesausinti odos, nesutraukti  porų. Renkantis makiažo valiklį reikėtų atkreipti dėmesį į tai ar jis tinkamas ir jautrios bei lengvai pažeidžiamos akių zonos valymui. Taip pat, jeigu dažnai naudojate vandeniui atsparią kosmetiką,  turėtumėte rinktis jos valymui pritaikytą priemonę.

Micelinis vanduo. Daugelis šiuolaikinių moterų jau atrado micelinio vandens naudą bei praktiškumą, Jis nesausina odos ir nesukelia alerginių reakcijų. Smulkios dalelės micelės pritraukia makiažo likučius, odos riebalų perteklių, purvą, negyvas odos ląsteles, todėl micelinis vanduo puikiai nuvalo riebalų perteklių, makiažo likučius ir kitus nešvarumus.

Valomasis pienelis. Švelnios konsistencijos, tirštesni, nei kitos valymo priemonės, odą raminantys pieneliai idealiai tinka sausą, jautrią odą turinčioms moterims. Jie švelniai nuvalo makiažą, odos riebalų perteklių, nešvarumus.

Valomasis gelis. Gelio konsistencijos valomosios priemonės - tinkamiausi produktai vasarą! Šio tipo priemonės ne tik puikiai valo odą, bet ir maloniai atgaivina, suteikia energijos ir padeda greičiau nubusti.

Tonikas. Veido valymo proceso finalinis štrichas - gaivinantis ir odai „kvėpuoti“ padedantis tonikas. Tai švelni, silpnos koncentracijos, tačiau reikšmingą efektą suteikianti priemonė. Toniku periodiškai valoma oda tampa skaistesnė ir sveikesnė.

Šveitiklis. Net ir dėmesingai, tinkamomis priemonėmis valoma oda užsiteršia, tad retkarčiais (ne dažniau 1-2 kartų per savaitę!) rekomenduojama ją atgaivinti šveitikliu. Švelnus šveitimas pašalina negyvas odos ląsteles, suaktyvina kraujotaką, giliai išvalo veido odos poras.

Išbandykite Eucerin® DermatoCLEAN veido valymo priemones, kurios kruopščiai nuvalys, atgaivins ir padės veido odai lengviau kvėpuoti. Priemonių sudėtyje esančios gamtinės kilmės veikliosios medžiagos ne tik puikiai nuvalo odą, bet ir padeda išlaikyti natūralią drėgmės pusiausvyrą.

Ketvirtoji taisyklė. Tolimesnė veido odos priežiūra

Tinkamas veido valymas paruošia odą tolimesnėms grožio procedūroms.
Ryte vertėtų pasitepti jūsų odos tipui tinkančiu kremu su apsauga nuo žalingų saulės spindulių. Visiems odos tipams tinkantis Eucerin® Hyaluron-Filler CC atspalvį suteikiantis kremas padeda ne tik kovoti su raukšlėmis, bet ir akimirksniu pakoreguoja odos išvaizdą. Sudėtyje esantys šviesūs arba vidutinio tamsumo spalvos pigmentai suteikia odai tolygų atspalvį ir švytėjimo. Su SPF 15 ir UVA apsaugos filtrais.

Naktinės veido priežiūros priemonės turi padėti odai atsinaujinti nakties miego metu. Eucerin® Hyaluron-Filler naktinio kremo sudėtyje yra  hialurono rūgšties, kuri intensyviai drėkina odą ir mažina raukšles. Ši priemonė taip pat praturtinta dekspantenoliu, skatinančiu odos regeneraciją.

Komentarai (1)

idealinnovationforface.com 2016-07-12 12:42
Bėda tame, kad nei viena iš straipsnyje nurodytų priemonių gerai nenuvalo odos: visi, kas išbandė Filabe servetėles jums paliudys, kad nusivalius veidą įprastinėmis priemonėmis nešvarumų vis tiek dar daug lieka-to įrodymas sevetėlė, panaudota po įprastinio valymo.

Ar žinote, kad...

Kaulai yra organizmo kraujo gamykla. Kas sekundę kaulų čiulpai pagamina 3 milijonus raudonųjų kraujo kūnelių

Kitas faktas