Valomoji druskos kaukė plaukams

Valomoji druskos kaukė plaukams

Kruopščiai šukuoti plaukus būtina ne vien dėl to, kad jie visada atrodytų gražūs ir tvarkingi, bet ir tam, kad tolygiai paskirstytumėte odos riebalus – paprastai jie kaupiasi ant šaknų, tačiau plaukų galiukų nepasiekia ir jų nesutepa. Ką tai reiškia? Jeigu riebaluotos tik šaknys, plaukų svogūnėliai užkemšami, be to, mes naudojame gausybę priemonių, kurios vis „nusėda“ ant plaukų. Štai kodėl labai svarbu pasirūpinti ne tik plaukų maitinimu, bet ir valymu.

Valomoji druskos kaukė – būtent tai, kas padarys jūsų plaukus švaresnius. Padaryti ją visiškai nesudėtinga: paimkite 2–3 valgomuosius šaukštus (priklauso nuo plaukų ilgio) joduotos druskos ir užpilkite ją 2–5 valgomaisiais šaukštais šilto vandens. Prieš naudojant kaukę, plaukus reikia sušlapinti, tada įtrinti druską į galvos odą pirštų pagalvėlėmis. Masažuokite 10 minučių, dar tiek pat palaikykite kaukę ant plaukų. Išplaukite su šiltu vandeniu ir šampūnu.

Plaukai taps mikšti ir paklusnūs, be to, po tokios procedūros jie daug geriau įsisavins maistingąsias medžiagas. Jeigu norite, kad poveikis būtų dar geresnis, iš karto po valomosios kaukės naudokite maitinamąją.

Jeigu jūsų galvos oda sausa, darykite druskos kaukę kartą per savaitę, jeigu riebi – du kartus. Siekiant sustabdyti plaukų slinkimą, atlikti šią procedūrą reikėtų po vieną kartą per savaitę (gydymo kursas – šešios savaitės), o tada padaryti kelių mėnesių pertrauką.

Komentarai (2)

Diana 2013-05-04 15:00
man labai patiko sis metodas, nors sia kauke deduosi tik pora kartu per menesi, plaukai tapo zvilgesni, minkstesni, svelnus, o norint kad nedegintu odos nereikia druskos itrinti labai tereikia svelniai imasazuoti.nerekomenduojama ir tieks kas turi jautria galvos oda, ar zaizdeliu, pvz nuo vabzdziu ikandimu likusiu spuogeliu
Gintarė 2012-11-02 17:39
po šios kaukės dar ilgai jaučiu, kaip degina galvos odą. nesakau, kad smarkiai, bet vis vien diskomfortas