Trys žiemiškos veido kaukės

Trys žiemiškos veido kaukės

Šaltuoju metų laiku paprastai geriame mažiau vandens, o šildomose patalpose oras būna sausesnis. Dėl to nukenčia oda, tačiau jeigu laiku imamasi priemonių, ji gali išlikti švelni ir graži. Jeigu problemos jau prasidėjo, pats metas keliauti į virtuvę ir pasidaryti veido kaukę!

Aliejinė kaukė su bentonito moliu. Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą bentonito molio, 1 valgomąjį šaukštą obuolių acto ir 1 valgomąjį šaukštą alyvuogių, kokosų arba jojobos aliejaus. Gauta vienalyte mase ištepkite veidą ir kaklą, palaukite pusvalandį ir nuvalykite šiltu drėgnu rankšluosčiu.

Medaus kaukė su prieskoniais. Sumaišykite 2 valgomuosius šaukštus medaus, 0,5 arbatinio šaukštelio cinamono ir tiek pat malto muskato. Ištepkite veidą ir kaklą, po 30 minučių sukamaisiais judesiais nuplaukite su šiltu vandeniu.

Medaus ir majonezo kaukė. Pašildykite karšto vandens vonelėje šaukštą medaus, kad taptų beveik skystas, leiskite porą minučių atvėsti ir sumaišykite su 1 valgomuoju šaukštu majonezo. Išeis panaši į grietininius ledus masė. Ištepkite ja veidą ir kaklą, o po pusvalandžio nuvalykite šiltu drėgnu rankšluosčiu.

 

  • Medus pasižymi puikiu antioksidaciniu ir drėkinamuoju poveikiu, tačiau tinka ne visiems – jeigu jūsų oda jautri, šio produkto reikėtų vengti.
  • Majonezą iš kiaušinių baltymų ir alyvuogių aliejaus pasidaryti galima ir patiems. Toks mišinys akimirksniu susigeria, atgaivina odos ląsteles.
  • Cinamonas gerina kraujotaką, stangrina odą. Naudoti jį galima tik mišiniuose su medumi arba aliejumi.
  • Muskatai slopina uždegimus ir yra nuo seno naudojami jaunatvinių spuogų gydymui, bet taip pat tik mišiniuose su aliejumi arba medumi.
  • Bentonito molis turi daugiau nei 70 įvairių mikroelementų. Kartais po kaukių su juo odą šiek tiek išberia spuogeliais, tačiau jeigu nebuvo dilgčiojimo ar deginimo, tada jaudintis nereikia – molis ištraukia į odos paviršių toksinus. Po kelių kaukių bėrimas praeina.

Komentarai