Trys veido kaukės žiemai

Trys veido kaukės žiemai

Šaltis ir vėjas – dideli grožio priešai, todėl žiemą savo oda reikia rūpintis itin atsakingai, kad ji netaptų sausa, nepradėtų šerpetoti ir neatrodytų pavargusi. Žmonėms, kurių oda itin jautri, šaltis ir vėjas gali padovanoti labai nemalonią „dovaną“ – egzemą. Kaip apsisaugoti?

Paprastai pasireiškus pirmiesiems nemaloniems simptomams, bėgame į artimiausią vaistinę nusipirkti specialaus kremo ar tepalo, tačiau reikėtų nepamiršti, kad padėti gali ir profesionalus kosmetologas (ir tai tikrai nebūtinai reiškia, kad teks pirkti brangiai kainuojančias priemones), ir netgi namų gamybos priemonės.

Siūlome keletą labai paprastų, tačiau efektyvių veido kaukių žiemai.

Bananų kaukė: sutrinkite pusę banano, į šią masę įlašinkite keletą lašų alyvuogių aliejaus, išmaišykite. Ištepkite veidą ir kaklą, nuplaukite šiltu vandeniu po 15–20 minučių. Tinka visiems odos tipams – puikiai drėkina, lygina ir minkština odą.

Raugintų kopūstų kaukė: sumalkite mėsmale 100 g raugintų kopūstų (arba susmulkinkite smulkintuvu). Išplakite 1 kiaušinio baltymą ir sumaišykite su 1 valgomuoju šaukštu miltų, sudėkite į kopūstus, permaišykite, ištepkite šia kauke veidą ir kaklą. Nuplaukite po 15–20 minučių šiltu vandeniu. Tinka visiems odos tipams, pasižymi jauninamuoju poveikiu.

Varškės kaukė: 2 valgomuosius šaukštus varškės sumaišykite su 1 valgomuoju šaukštu pieno, tokiu pat kiekiu alyvuogių aliejaus ir trupučiu morkų sulčių. Ištepkite veidą ir kaklą, laikykite 10–15 minučių. Nuplaukite vėsiu vandeniu. Kaukė pasižymi puikiu minkštinamuoju ir balinamuoju poveikiu, tačiau netinka riebiai odai.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.

Kitas faktas