Trikojis šuo padėjo neįgaliam berniukui pamilti pasaulį (foto)

Trikojis šuo padėjo neįgaliam berniukui pamilti pasaulį (foto)

Owenui Howkinsui – 7-eri. Jis serga reta genetine liga, dėl kurios visi jo kūno raumenys nuolat įsitempę (kitaip – Schwartz-Jampel sindromas). Vaikas labai susikaustęs ir uždaro būdo, bet viskas pasikeitė, kai tėtis paėmė iš prieglaudos trikojį šunį Haatshį.
 
Šuo neteko kojos ir uodegos po nelaimingo atsitikimo – gyvūnas buvo pririštas ir paliktas prie geležinkelio bėgių. Veterinarai ilgai kovojo dėl nelaimėlio gyvybės. Jam teko patirti daug vargo ir išbandymų, kol pateko į Howkinsų šeimą.
 
Labai greitai berniukas ir šuo susidraugavo taip, kad tapo tiesiog neišskiriami – ir tai dar ne viskas. Anksčiau Owenas labai bijojo išeiti už namų ribų, atvirų erdvių, o ši baimė dar labiau sustiprėjo, kai berniukas ėmė lankyti mokyklą ir suprato, kad yra kitoks nei visi.
 
Dabar gi draugai vis daugiau laiko praleidžia ne namie: jie kartu keliauja ir pasivaikščioti, ir į parduotuvę. Berniukas, anksčiau bijojęs kalbėtis su kitais žmonėmis, dabar pats mielu noru visiems pasakoja apie savo bičiulį ir dega noru apsilankyti šunų parodoje.
 
Beje, Haatshis į šią šeimą pateko neatsitiktinai. Prieglaudoje jis praleido 15 mėnesių, ir visą šį laiką buvo rengiamas kaip pagalbininkas. Jis pateisino visus lūkesčius!

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.

Kitas faktas