Toniniai kremai brandžiai odai

Toniniai kremai brandžiai odai

Pasirinkti toninį kremą vasarai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti. Kosmetologai pasirūpino, kad moterys rastų jo bet kokiam odos tipui ir bet kokiam metų laikui. Asortimentas didelis – išsirinkti idealią priemonę gali netgi brandžios odos savininkės.

Apsauginės toninio kremo brandžiai odai charakteristikos

Vasarai idealiai tiks toninė priemonė, kuri pasižymės drėkinamosiomis, apsauginėmis, matinėmis, maitinamosiomis savybėmis, arba toninis kremas, suteikiantis odai švytėjimo. Svarbiausia, kad priemonė suteiktų apsaugą ir lengvą įdegį.

Anksčiau toninės priemonės buvo panašesnės į glaistą, tačiau mokslas nestovi vietoje. Šiandien galima įsigyti daug kokybiškesnės kosmetikos. Į vasarinį toninį kremą brandžiai odai dedama drėkiklių, augalų ekstraktų, vitaminų ir apsauginių komponentų – SPF filtrai padeda apsaugoti odą nuo saulės spindulių. Kaip jau tikriausiai žinote, jie žymimi skaičiukais. Pavyzdžiui, jeigu matote ant pakuotės SPF 10, žinokite, kad tai užtikrins 2 valandas trunkančią apsaugą. Vis dėlto daugelis net nenutuokia, kad praėjus šiam laikui priemonę reikėtų nuplauti nuo veido ir užtepti iš naujo. Toms, kurios turi strazdanų ir raudonus plaukus, yra šviesios odos, reikia rinktis toninius kremus, ant kurių būtų nurodyta ne mažiau kaip SPF 25. Makiažą geriausia darytis dienos šviesoje. Prieš tepant kremą, patartina sudrėkinti odą, ir tik tada, kai jis susigers, tepti toninę priemonę. Vasarą ji ant veido lengviau pastebima, todėl negalima persistengti.

Vasarinių toninių priemonių brandžiai odai savybės

Vasarą dėl įdegio oda atrodo tamsesnė, negu bet kuriuo kitu metų laiku. Į tai būtina atsižvelgti renkantis toninį kremą. Šiuo periodu kremas turi būti vienu tonu tamsesnis, negu žiemą. Idealiu atveju vasarai reikėtų turėti kelių skirtingų atspalvių priemonių – kuo jos tamsesnės, tuo nurodytas skaičiukas turėtų būti mažesnis. Jeigu jau įdegėte, galite drąsiai pirkti visą toninio kremo pakuotę, o pirmosioms dienoms užteks ir mėginukų.

2 psl. »

Komentarai (3)

Nesvarbu 2012-06-11 20:05
Tikrai gal ir taip toninis kremas nekenkia sau.
sandra 2012-05-15 10:28
tai va negalima malaletkom nes bus pizdec
Rimante 2012-04-30 22:33
O man kosmetologe sake, kad geras toninis kremas tikrai nekenkia, o plius dar ir saugo odą nuo UV

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas