Tinkamiausių vaisių veido kaukėms dešimtukas

Tinkamiausių vaisių veido kaukėms dešimtukas

Vasarą, kai vaisių įvairovė taip džiugina akį, būtina nepamiršti, kad lepinti reikia ne tik skrandį, bet ir odą. Naminėms kaukėms visai nereikia brangių ir egzotiškų produktų – naudingi ir tie, kurių galima įsigyti bet kurioje maisto prekių parduotuvėje.

Štai geriausių vaisių kaukėms dešimtukas – jie universalios ir tinka bet kuriam odos tipui.

Obuoliai. Obuolių kaukės gerai stiprina veido odą ir ją valo. Smulkiai sutarkuokite obuolį – jis puikiai sudrėkins, atgaivins ir aprūpins vitaminais. Tinka visiems odos tipams. Obuolių sultys taip pat naudingos ir yra dažna naminių kosmetikos priemonių sudedamoji dalis.

Trešnės. Tai puikus vitamino C šaltinis. Minkštimas gerai sutraukia odos poras, drėkina ir švelniai valo, mažina odos šerpetojimą. Kuo uogos rūgštesnės, tuo geriau tinka riebiam veidui, ir atvirkščiai. Geltonos, baltos ir rausvos uogos labiau tinka sausai ir normaliai odai.

Vyšnios. Jos tinka normalios ir riebios odos priežiūrai – valo, mažina šerpetojimą, maitina, sutraukia poras ir gelbsti nuo spuogų. Vyšnių sultys gali pasitarnauti kaip puikus odos riebalų pertekliaus valiklis.

Persikai. Rekomenduojami bet kuriam odos tipui. Jie lygina, minkština, gaivina ir valo, greitai sumažina jos nuovargį – tereikia patrinti šio vaisiaus gabaliuku. Labai dažnai persikai naudojami šveitikliams ir tonikams.

Abrikosai. Tinka tiek riebiai, tiek sausai odai, pasižymi gaivinamuoju ir raminamuoju poveikiu. Abrikosų tyrelė atkuria pavargusią, sausą ir vystančią odą, aprūpina ją beta karotinu – „grožio vitaminu“.

Slyvos. Suteikia matinį efektą ir aksomo švelnumą, jaunina odą ir lygina smulkias jos raukšleles, be to, padeda sutraukti poras. Idealiai tinka senstančiai ir vystančiai odai.

2 psl. »

Komentarai