Sveikatos horoskopas 2018 metams (II dalis)

Sveikatos horoskopas 2018 metams (II dalis)
@ Shutterstock

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 21 d.)
 
Liūtams šiais metais reikėtų pasisaugoti, nepersidirbti – tai itin neigiamai veiks jūsų sveikatą. Nors apskritai šis periodas bus gana stabilus, išaugs rizika, kad sustreikuos širdis, tad stenkitės mažiau jaudintis, nesirūpinkite dėl smulkmenų, daugiau ilsėkitės ir nepamirškite, kad darbas jūsų gyvenime – dar ne viskas. Atostogas galite padalinti į dvi dalis, praleisti jas tradiciškai prie jūros ar kokioje nors sanatorijoje. Dabar svarbu stabilizuoti jūsų būklę ir užkirsti kelią naujoms problemoms, kylančioms dėl visaverčio poilsio trūkumo.
 
Na, o kalbant apie metus apskritai – jie bus dinamiški. Didžiausias krūvis teks nervų sistemai, dėl to gali nukentėti ir visas organizmas. Ieškokite kompromisų, nekonfliktuokite su bendradarbiais – dabar negalima pyktis. Jeigu atmosfera vis dėlto įkaito – ginkitės, tačiau patys konflikto neprovokuokite. Būtent su darbu bus susijusios pagrindinės konfliktinės situacijos, ir tai gali smarkiai kirsti per jūsų sveikatą.
 
Atkreipkite dėmesį ir į atmosferą namuose. Vargu ar čia vyks kažkas labai rimto, tačiau permainos, tegul ir visai nedidelės, jums yra būtinos (bent jau perkelkite vazoną į kitą vietą). Prasidėjusi grandininė reakcija apvers jūsų gyvenimą, privers pamatyti įprastus dalykus visai kitoje šviesoje.
 
Mergelė (rugpjūčio 22 d. – rugsėjo 23 d.)
 
Metų pradžioje Mergelės lengviau atsikvėps ir pamirš seniai jas kamavusias sveikatos problemas. Suprantama, tai netruks amžinai, ir jau pavasario pabaigoje sveikata gali sušlubuoti, tačiau iki tol galite tikėtis visko, tik ne ligų. Tas laikotarpis – vienas geriausių per visus metus, ir būtent tada galite pasiruošti, kad užkirstumėte kelią jau pažįstamoms sveikatos problemoms. Nenusiminkite, jei iš karto nesuprasite, kur didžiausia problema – viskas išsirutulios savaime, jums niekur skubėti nereikia.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas