Sveikatos horoskopas 2018 metams (I dalis)

Sveikatos horoskopas 2018 metams (I dalis)
@ Shutterstock

Avinas (kovo 21 – balandžio 20)
 
2018-aisiais šio ženklo atstovams negalima peršalti. Išeidami iš namų nepamirškite šiltos kepurės, rinkitės šiltą avalynę, neiškeiskite komforto į madą – antraip labai dėl to pasigailėsite. Šuns metais nebūsite itin imlūs peršalimo ligoms, tačiau jei susirgsite, pasekmės bus labai nelinksmos, todėl geriau tiesiog pasisaugoti. Turėtumėte sau pradėti skirti daugiau dėmesio: jei ką nors skauda, nenumokite ranka ir nelaukite, kol praeis savaime – jūs puikiai žinote, kad užleistą ligą išgydyti daug sunkiau, negu diagnozuotą anksti.
 
2018-iaisiais Avino ženklo atstovus gali labiau varginti galvos skausmai. Atminkite, kad kentėti negalima! Kažkam, žinoma, pakaks citramono tabletės, o kažkam teks kreiptis į specialistus. Kaip spręsite šią problemą – jūsų reikalas, tačiau spręsti reikia nedelsiant. Apskritai šiais metais savo sveikatai būtų gerai skirti daugiau dėmesio. Vienas žygis su nakvyne gali atstoti dešimtis vaistų, tad pasikliauti vien jais nederėtų.
 
Daugiau rūpesčių gali kilti metų pradžioje. Metų viduryje ir pabaigoje sveikatos būklė stabilizuosis, o jei pasistengsite – sveikata tik sustiprės. Greičiausiai būtent šiuo periodu sugebėsite įveikti lėtines (daugiausiai – neurologinės kilmės) ligas. Be reikalo nesinervinkite – tiesą sakant, susierzinimo priežastis veikiausiai bus jumyse, o ne jūsų aplinkoje. Ūmus būdas gali jums pakenkti – ne tik pagadinti santykius su artimaisiais, bet ir kirsti per emocinę sveikatą.
 
Jautis (balandžio 21 – gegužės 21)
 
Dauguma šio ženklo atstovų nelabai mėgsta rūpintis savo sveikata, o 2018-aisiais gali iš viso į ją nusispjauti („kas bus, tas bus“). Tačiau labai greitai savo kailiu pajusite, kas iš tiesų yra svarbu, kad negalima praleisti progų sau padėti. Gali paūmėti virškinamojo trakto ligos ar tekti kovoti su nugaros problemomis, antsvoriu. Nors situacija ir nebus visai kritiška, tačiau spręsti problemą reikia kaip galima anksčiau, nieko neatidėliojant vėlesniam laikui.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui

Kitas faktas