Sveikata namuose. Liaudies medicinos receptai nuo skrandžio opos

Sveikata namuose. Liaudies medicinos receptai nuo skrandžio opos

Skrandžio opaligė – atsinaujinanti lėtinė liga, kuria serga tiek jauni, tiek garbaus amžiaus žmonės. Jos priežastys:

 

  • Helicobacter pylori bakterijos;
  • Reguliariai vartojami nesteroidiniai preparatai nuo uždegimų (aspirinas, ibuprofenas, diklofenakas ir kt.);
  • Nekokybiškas maistas;
  • Mitybos sutrikimai;
  • Alkoholinių gėrimų vartojimas;
  • Paveldimumas.


Norintiems išvengti opaligės, profilaktiškai patartina nerūkyti, vengti streso, sureguliuoti mitybos režimą, vartoti sukatžolių ir valerijonų šaknų preparatus. Derėtų visiškai išbraukti iš savo raciono rūkytą, sūrų, aštrų maistą, pusfabrikačius, gazuotus gėrimus ir alkoholį, reguliariai išsitirti virškinamąjį traktą.

Liaudiškos priemonės nuo skrandžio opos

Šviežiai spaustos kopūstų sultys. Efektyviai gydo skrandžio opas ir gastritą. Sumalkite lapus mėsmale, išspauskite sultis. Prieš vartojimą pašildykite, gerkite prieš valgį po 0,5–1 stiklinę 3–5 kartus per dieną.

Linų sėmenų antpilas. 1–2 šaukštelius sėmenų užpilkite 1 stikline verdančio vandens, palaikykite uždengę 2–3 valandas. Išgerkite šiltą prieš miegą.

Gysločių sultys ir antpilas. Tinka sergant tiek skrandžio, tiek dvylikapirštės žarnos opa, gastritu, enterokolitu, kolitu, kai pučia pilvą. 1 valgomąjį šaukštą džiovintos žaliavos užpilkite stikline verdančio vandens, palaukite 10 minučių, kad pritrauktų. Išgerkite per valandą (tai visos paros norma).

Ramunėlių nuoviras. Gera profilaktikos priemonė, gydo skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opas. Tinka esant padidėjusiam skrandžio rūgštingumui.

2 psl. »

Komentarai (3)

mecislovas v 2012-09-14 21:33
taigi,giluminės ligotumo priežastys diagnostuojamos biolokacijos būdu (organo gyvenimo praeitį ir dabartį),po to giluminės priežastys pašalinamos vibracinėmis eilėmis ir ,tokiu būdu,atlaisvinamos organo savireguliacijos sistema,kuri išgydo organą automatiškai,be jokių vaistų .
plačiau apie daugiamatę mediciną skaitykite http://www.draugauki.me/category/mecislovo-dienorastis/
mecislovas v 2012-09-14 21:28
organo erdvėje gali būti daug jo ligotumo priežasčių,suardančios jo savireguliaciją,valdymą,bioenergetiką.Pažeidus vien tik skrandžio bioenergetinį meridianą ,ali atsirasti virš 36 skrandžio ir jį supančių struktūrų ligų,o pažeidus biolaukus ,čia prisideda ir daugybė infekcijų,sutrinka cheminės produkcijos funkcijos-kažko negamina ar gamina perdaug..
mecislovas v 2012-09-14 21:15
Daugiamatės medicinos metodas opaligę gydo paprasčiau ir efektyviau ,nei bet kas.pirmiausia,kiekvienas organas turi savo energoinformacinį lauką,savotišką energetinę individualią aurą,kuri ir yra to organo individuali energetinė -informacinė matrica,pagal kurios informaciją ir dirba organas.Todėl galima tvirtinti,jog organas turi savo darbo instrukciją ir ,jei atsitinka liga,tai galima tvirtinti kad sutrikos organo funkcinė programa. Daugiamatėje medicinos metode visą tai galima diagnostuoti