Šuo išgelbėjo savo paralyžiuotą šeimininką, neleidęs šiam sušalti sniege (foto)

Šuo išgelbėjo savo paralyžiuotą šeimininką, neleidęs šiam sušalti sniege (foto)
Pagrindinėje nuotraukoje: gydytojas Chaimas Colenas, Bobas, jo kaimynas Rickas ir Kelsey.
Mes gana dažnai skaitome apie gyvūnus ir nepaprastus jų žygdarbius, tačiau tokios istorijos vis tiek mus žavi. Dalinamės dar viena įstabia istorija su laiminga pabaiga!
 
Naujųjų metų naktį 64 metų Bobas ketino porai minučių išbėgti iš namų ir parsinešti malkų židiniui. Nors lauke buvo 4 laipsniai šalčio, vyras nepersirenginėjo – jis išėjo trumpomis rankovėmis ir avėdamas šlepetes, tačiau paslydo ir krisdamas susižalojo kaklo slankstelius. Jis negalėjo pajudėti, todėl ėmė šauktis pagalbos. Artimiausi kaimynai gyveno už keturių mylių, be to, buvo vėlu, todėl niekas jo neišgirdo – niekas, išskyrus 5 metų kalytę Kelsey, kuri atbėgo nedelsdama ir nesitraukdama nuo savo šeimininko 20 valandų šildė jį savo kūnu, laižė jo rankas ir veidą, kad vyras neprarastų sąmonės.
Kelsey be perstojo lojo ir inkštė, stengdamasi atkreipti kaimynų dėmesį, o Bobas paryčiui neteko balso. Galop kitos dienos vakare šunį išgirdo kaimynas Rickas, kuris paskambino Bobo dukrai ir iškvietė greitąją.
 
Smarkiai sušalęs Bobas atsidūrė ligoninėje, tačiau, visų nuostabai, nušalimų nebuvo. Vėliau įvyko dar vienas stebuklas: po operacijos vyras vėl galėjo judėti. Neurochirurgas Chaimas Colenas įsitikinęs, kad sunkių pasekmių išvengti padėjo tik Kelsey dėka. Gydytojas net apkabino šunį, kai šis kartu su šeimininku buvo atvežtas į ligoninę.
„Aš dėkingas likimui už tai, kad jis pasiuntė man herojus, - pasakoja Bobas, - Kelsey šildė mane, neleido man atsijungti ir be perstojo lojo, stengdamasi prisišaukti pagalbos. Gydytojas Colenas grąžino man galimybę judėti. Jie – tikri herojai, ir aš būsiu jiems amžinai dėkingas.“

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas