Sporto trenerio konsultacija. Ar reikia laikytis dietos prieš pradedant sportuoti?

Sporto trenerio konsultacija. Ar reikia laikytis dietos prieš pradedant sportuoti?

Laba diena, turiu šiek tiek viršsvorio. Mano ūgis 172 cm, o sveriu apie 72 kilogramus. Noriu numesti šiek tiek svorio ir tuo pačiu sutvirtinti raumenis. Kažkur skaičiau, kad iš pradžių reikėtų pasilaikyti dietos, kad nukristų svorio, o tik tuomet pradėti sportuoti. Ar tikrai taip pasiekiamas greitesnis ir geresnis efektas?

Norint sutvirtinti raumenukus, reikėtų reguliariai atlikti pratimus su svareliais, štangutėmis, gumomis, ar treniruokliais. Treniruotis galima sporto klube ar tiesiog namuose. Treniruočių dėka padidinsite fizinį aktyvumą, kas tikrai yra efetyvu deginant riebalus. Kartu sustiprėsite, sutvirtinsite raumenukus, pagerinsite savijautą, pagreitinsite medžiagų apykaitą ir daug greičiau sudeginsite nereikalingus riebalus. Geriausi ir greičiausi rezultatai pasiekiami derinant kasdieninę mitybą ir treniruotes jau nuo pat pradžių.

 

 

Daugiau sporto trenerio atsakymų rasite: Deividas Grinskis

Sporto trenerio svetainė: www.bikinibody.lt
Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

 

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas