Šios vasaros hitas - susiliejančių spalvų manikiūras

Šios vasaros hitas - susiliejančių spalvų manikiūras

Susiliejančių spalvų manikiūras šį sezoną yra itin aktualus. Jis gali būti itin ryškus arba labai subtilus, pastelinis. Pirmasis variantas geriau tiks vakarėliams ir atostogoms, o antrasis – darbui biure ir oficialioms progoms.

Jeigu naudosite kelių atspalvių nagų laką, galėsite sukurti spalvų perėjimo efektą. Perėjimas gali būti įvairus – nuo tamsios spalvos prie šviesios, nuo matinio iki blizgančio paviršiaus arba netgi tolygus visiškai skirtingų spalvų susiliejimas.

Iš pirmo žvilgsnio daug kam pasirodo, kad tai labai sudėtinga, tačiau iš tiesų tokį manikiūrą gali pasidaryti kiekviena (ir be jokios pagalbos). Tereikia vadovautis keliomis taisyklėmis.

Kaip pačioms pasidaryti pereinančių spalvų manikiūrą:

 

  • Pasirinkite kelių skirtingų atspalvių nagų laką;
  • Susiraskite porėtą kempinėlę (tinka ir makiažo). Suvilgykite ją paprastu vandeniu;
  • Užtepkite ant jos kelis pasirinkto nagų lako sluoksnius;
  • Patikrinkite, ar tiks parinkta spalva ant popieriaus – tiesiog priglauskite prie jo kempinėlę;
  • Jeigu spalva jus tenkina, tapšnojamaisiais judesiais tepkite laką tol, kol spalvų perėjimas bus tolygus;
  • Dabar laku suteptą kempinėlę priglauskite prie nago (nebijokite išsitepti pačių pirštų);
  • Pašalinkite nereikalingą laką valiklyje suvilgytu ausų krapštuku;
  • Padenkite nagus permatomu laku.


Siūlome pažiūrėti, kaip tai atrodo.

Komentarai (8)

g 2012-09-19 09:15
Nesąmonė, nieko nesigavo, nors dariau kaip rode :(
Vai2te 2012-08-30 10:52
Nesigauna man taip kaip čia .. : (
lady gaga 2012-08-25 13:59
hello i m lady gaga manikure two fantastic
vaida 2012-08-23 21:10
Nice
VAIVA 2012-08-18 17:27
OI MERGINOS ATSIPRASAU KASKAS SUSIMAISE SU MANO KOMENTARU: TAIVA AS ATRADAU LIPDUKUS ANT NAGU,PADENGIA VISA NAGA YRA VISOKIAUSIU SPALVU RASTU IR DYDZIU TIK PRIKLIJUOJI PRIE NAGO KAIP LIPDUKA IR IDEALUS MANIKIURAS VISADA NEREIKIA NEI LAUKTI KOL NUDZIAUS NEI ISSITERLIOJI KAS NUOLAT MAN NUTINKA NA TIESIOG JOKIO VARGO.
vaiva 2012-08-18 17:23
PATARIMAS-merginos cia nenulakuota sitaip...kad ir kaip besistenksit lakuoti visvien kaip nuotraukoje nesigaus cia reikia manO KAIP LIPDUKA IR IDEALUS MANIKIURAS VISADA NEREIKIA NEI LAUKTI KOL NUDZIAUS JOKIO VARGOikiuristes pagalbos o jei nenorite leisti pinigeliu manikiuristems yra geresnis dalykas AS ATRADAU LIPDUKUS ANT NAGU,PADENGIA VISA NAGA YRA VISOKIAUSIU SPALVU RASTU IR DYDZIU TIK PRIKLIJUOJI PRIE NAG
Greta 2012-08-16 18:48
To Migle - Patarčiau tepti po vieną spalvą, o ne visas iš karto. Kaip vieną spalvą patepi, luktelk, apdžiūs ir toliau kitą spalvą tempk. Lengviau bus ir pažiūrėsi kaip spalvos dera. Kadangi visos spalvos kartu gali susilieti ir nebesuprasi ką norėjai padaryti :)
Miglė 2012-08-16 17:28
Man neišeina,užtepiau ant kempinėlės vos dregnos vienos spalvos lako,salia jos ir kitos spalvos. Tada kaip čia minėta ant popieriaus tapšnojau,bet kai uždėjau ant nagų,nieko neišėjo. To lako labai daug gal reikia? Padėkit,labai noriu pasidaryt.. :(

Ar žinote, kad...

Žmonės ir delfinai yra vienintelės rūšys, kurios mylisi dėl malonumo

Kitas faktas