Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Vėžys, Liūtas, Mergelė

Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Vėžys, Liūtas, Mergelė
@shutterstock

Kiekvienas astrologinis Zodiako ženklas valdo tam tikrą kūno dalį ir atsako už tam tikrus organus. Žinant savo silpnas ir pažeidžiamas vietas, galima daug ko išvengti dar nepasireiškus problemai ar sustabdyti negalavimus greičiau nei jie prasidės. Tam, žinoma, reikia imtis visų atsargumo ir profilaktinių priemonių.

 

VĖŽIO  SVEIKATA

 

Vėžio ženklas vadovauja skrandžiui, virškinimo organams, krūtinės ląstai, viršutinei  kepenų daliai, kasai. Vėžio atstovai dažniau nei kiti kenčia nuo įvairių skrandžio negalavimų, skrandžio opų, kepenų nepakankamumo. Viena iš dažniausių problemų – nutukimas. Todėl Vėžiams yra būtina laikytis režimo, visada laiku pavalgyti ir nepersivalgyti.

 

Per didelis Vėžio jautrumas ir jausmingumas gali būti priežastimi įvairių depresinių susirgimų. 

 

Vėžio atstovas rekomenduotina išmokti kontroliuoti/vadyti savo emocijas ir jausmus. Būtinas pilnavertiškas poilsis – gryname ore, geriausiai prie vandens telkinių ir reguliari mityba. 

 

LIŪTO  SVEIKATA

 

Liūto ženklas vadovauja širdžiai, kepenų medžiagų apykaitai, blužniai, nugarai, dilbiams. Nors Liūto atstovai dažnai nesiskundžia sveikata, tačiau turi labai saugoti savo širdį ir vengti nervinės įtampos. 

 

Šio ženklo atstovo problema būna dažnai ta, kad jie į gydytojus kreipiasi kraštutiniu atveju ir dažnai tai gali būti per vėlu. 

 

Todėl rekomenduotina nedelsti ir rasti laiko savo sveikatas gydymui, bet ir profilaktikai.

 

MERGELĖS  SVEIKATA

 

Mergelės ženklas vadovauja visam virškinimo traktui, saulės rezginiui, žemesnėms kepenų dalims. Labai dažnai Mergelių atstovai kenčia nuo įvairių žarnyno sutrikimų, alergijos maistui, įvairių peršalimo ligų.

 

Mergelės yra tas ženklas, kuris labiausiai iš visų rūpinasi savo sveikata ir sveiku gyvenimo būdu. Kita vertus, dažnai čia būna ir perlenkta lazda – besaikis vaistų vartojimas, nesilaikymas dienos režimo, nuolatinis pervargimas.

 

Kadangi Mergelės yra labai darbščios, būtent persidirbimas priveda prie įvairių nervinės sistemos problemų. 

 

Rekomenduotina mokėti pasakyti sau STOP darbe, protingai mažinti darbo krūvį ir skirti laiko produktyviam poilsiui.

 

PROFESIONALI, SERTIFIKUOTA  ASTROLOGĖ - PRAKTIKĖ, ASTROPSICHOLOGĖ – EGLĖ ABALIKŠTIENĖ

Komentarai