Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis, Vandenis, Žuvys

Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Ožiaragis, Vandenis, Žuvys
@shutterstock

Kiekvienas astrologinis Zodiako ženklas valdo tam tikrą kūno dalį ir atsako už tam tikrus organus. Žinant savo silpnas ir pažeidžiamas vietas, galima daug ko išvengti dar nepasireiškus problemai ar sustabdyti negalavimus greičiau nei jie prasidės. Tam žinoma reikia imtis visų atsargumo ir profilaktinių priemonių.

 

OŽIARAGIO  SVEIKATA

 

Ožiaragio ženklas vadovauja kaulų sistemai - skeletui, sąnariams, plaukams, dantims, odai. Gimusieji po Ožiaragio ženklu dažniau nei kiti kenčia nuo įvairių sąnarių/stuburo problemų, reumato, odos ligų. 

 

Vieni iš pagrindinių priešų Ožiaragių sveikatai tai  yra šaltis ir drėgmė. Todėl jie visada turi apie tai nepamiršti ir tinkamai – pagal orą rengtis ir vengti drėgnų vietų. Dėl įgimto didelio atsakingumo jausmo – dažnai atsiranda nervinio pobūdžio problemos, kurių pasekmę būna įvairios odos ligos – tai bėrimai, alergijos ir kt.

 

Ožiaragiai labai mėgsta lankytis pas gydytojus, todėl užtęstos ir laiku negydytos ligos gali būti rimtos problemos ateityje. 

 

Rekomenduotina daugiau dėmesio skirti savo sveikatai, bent jau laiku apsilankyti pas gydytojus, naudoti įvairias praktikas nervų sistemos raminimui ir kuo daugiau būti saulės šviesoje.

 

VANDENIO  SVEIKATA

 

Vandenio ženklas vadovauja kraujui, jo apykaitai, blauzdoms, kulkšnims. Žmonės, gimę po Vandenio ženklu, gali turėti ar būti linkę į ligas susijusiomis su venomis – išsiplėtusios venos. Dažnai juos vergina mėšlungis, padidėjęs spaudimas, širdies problemos, įvairūs nerviniai sutrikimai.

 

Vandeniai irgi iš tų, kurie atsainiai žiūri į savo sveikatą. Kadangi engia save iki paskutinio, tai rezultatas būna ne koks – chroniškas pervargimas, nemiga, nuolatinis nuovargio jautimas. Kraujospūdžio  problemos ir venų ligos taip pat kelia daug problemų ir alina Vandenių organizmą.

 

Džiugu tai, kad Vandeniai domisi įvairiais sveiko gyvenimo metodais, juos taiko sau. Tik kartais nusibodus greit viską meta ir bėga prie kito metodo.

 

Rekomenduotina stengtis laikytis dienos režimo, nealinti savęs, produktyviai ilsėtis ir gerai išsimiegoti. 

 

ŽUVŲ  SVEIKATA

 

Žuvų ženklas vadovauja skysčiams mūsų organizme, pėdoms, kojų pirštams, limfinei sistemai, liaukoms.

 

Žuvų atstovai dažnai kenčia nuo įvairių pėdų skausmų, alergiškų reakcijų į vaistus, įvairių peršalimo ligų, persivalgymo, imuninės sistemos nusilpimo ir yra linkę į įvairias priklausomybes, tame tarpe ir į emocines. Todėl yra labai jautrūs aplinkai ir  pažeidžiami.

 

Žuvims reikia labai atsargiai ir saikingai vartoti įvairius medikamentus, jokiu būdu ne piktnaudžiauti jais.

 

Rekomenduotina vesti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, gerti daugiau vandens, labai saikingai vartoti alkoholį ir atsispirti visiems žalingiems įpročiams. 

 

Labai naudingas poilsis prie vandens telkinių, ten kur yra šilta ir sausa. Emociniam balansui atstatyti rekomenduotinos įvairios dvasinės praktikos.

 

PROFESIONALI, SERTIFIKUOTA  ASTROLOGĖ - PRAKTIKĖ, ASTROPSICHOLOGĖ – EGLĖ ABALIKŠTIENĖ

Komentarai

Ar žinote, kad...

Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.

Kitas faktas