Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Avinas, Jautis, Dvyniai

Silpniausios kūno vietos pagal Zodiako ženklą: Avinas, Jautis, Dvyniai
@Shutterstock

Kiekvienas astrologinis Zodiako ženklas valdo tam tikrą kūno dalį ir atsako už tam tikrus organus. Žinant savo silpnas ir pažeidžiamas vietas, galima daug ko išvengti dar nepasireiškus problemai ar sustabdyti negalavimus greičiau nei jie prasidės. Tam, žinoma, reikia imtis visų atsargumo ir profilaktinių priemonių.

 

AVINO ženklas yra pats aktyviausias ir judriausias ženklas, todėl savo energiją naudoja dažnai maksimaliai ir nejaučia ribų, taip pat labai sunkiai išmoksta pilnavertiškai ilsėtis.

 

Avinas mūsų kūne valdo galvą, smegenis, kaukolę, veido kaulus, žandikaulį, miego arterijas.  Žmonės gimę po šiuo Zodiako ženklu dažnai kenčia nuo galvos skausmų, dažnai juos vargina migrena. Dėl pervargimo gali kankinti nemiga, o tai labai sekina organizmą.

 

Avinai mėgsta riziką, todėl dažniau nei kiti, jie gali patirti įvairias galvos traumas.  Rekomenduotina atsakingai žiūrėti į savo sveikatą ir būti maksimaliai atsargiems, jausti ribas, atsakingai elgtis su aštriais daiktais, trumpai tariant, niekur neperlenkti lazdos.

 

JAUČIO ženklas vadovauja kaklui, skydliaukei, gerkloms, gerklei, nosiai, ausims,  kaklo nervams, tonzilėms, apatiniam žandikauliui. Todėl šie žmonės dažniau nei kiti turi problemų su skaudančia gerkle, viršutinių kvėpavimo takų ligomis, įvairiais šių organų uždegimais ir lėtinėmis ligomis. Dėl šių priežasčių rekomenduotina neužleisti ligų ir imtis gydymo pirmiems požymiams pasirodžius.

 

Vienas iš Jaučio malonumų yra skaniai ir daug pavalgyti, todėl jie yra linkę į antsvorį. Norint to išvengti, rekomenduotina kuo daugiau judėti, būti gryname ore, sportuoti ir maitintis saikingai.

 

DVYNIŲ ženklas vadovauja plaučiams, bronchams, trachėjai, pečiams ir viršutinėms rankų dalims, nervų sistemai. Jie linkę dažniau nei kiti sirgti ligomis, susijusiomis su šiais organais. Taip pat rekomenduotina saugoti save nuo peršalimų.

 

Taip pat Dvyniams labai reikia saugoti savo rankas ir pirštus nuo įvairių sužalojimų.

 

Dvynių nervų sistema yra jautresnė, todėl neperkraukite savęs nereikalingu bendravimu, informacija, nepervarkite, nepersidirbkite, produktyviai ilsėkitės, išmokite visur ir visada sau pasakyti  STOP. 

 

PROFESIONALI, SERTIFIKUOTA  ASTROLOGĖ - PRAKTIKĖ, ASTROPSICHOLOGĖ - EGLĖ ABALIKŠTIENĖ

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas