Senėjimo procesas neišvengiamas, tačiau kaip jį galime sulėtinti?

Senėjimo procesas neišvengiamas, tačiau kaip jį galime sulėtinti?

Sekmadienį laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime itin aktualia tema – apie senėjimą. Akivaizdu, kad šis procesas neišvengiamas, bet turime gerų naujienų – jį galima pristabdyti. Laidos tema itin aktuali tiems, kurie nori kuo ilgiau išlikti jaunatviški. Kviečiame susipažinti.

 

Laidos pašnekovė – „Aušros Medi SPA namai“ kosmetologė Sigita Zlatkuvienė teigia, kad jaunatviškumas nėra tik tai žmogaus išvaizda: „Jaunatviškumas yra daug daugiau negu esame linkę įsivaizduoti. Be išvaizdos tai yra ir bendra viso kūno energija, organizmo atsparumas ir žinoma, pasitikėjimas savimi. Ko žmogui dažniausiai ima trūkti, tai to jaunatviško maksimalizmo, kuris priverčia švytėti mūsų akis“.

 

Senėjimas gali priklausyti nuo daugelio veiksnių, teigia pašnekovė: „Klausimas, dėl ko atsiranda senėjimas, žmoniją domino visais laikais ir atsakymų iš tiesų yra ne vienas. Vis dėlto norėčiau pasiremti būtent Kembridžo universiteto mokslininkų teiginiais, kad patys pagrindiniai senėjimą skatinantys veiksniai yra glikacija, oksidacija, telomerų trumpėjimas, imuninės sistemos nusilpimas, lėtiniai uždegimai“.

 

Kas labiausiai veikia mūsų organizmą senstant ir kaip tai suvaldyti – žiūrėkite jau šį sekmadienį, 9 val. ryte, laidoje „Sveikata.lt“ per TV3!

Komentarai (1)

Irena 2021-04-25 16:54
Noreciau suzinoti , kokius papildus ir koki jaunystes eleksyra rankoje like gyd.