Sausos rankų odos priežiūra pavasarį

Sausos rankų odos priežiūra pavasarį

Visos moterys skiria daug dėmesio veido priežiūrai, tačiau tiesa ta, kad rankos labai dažnai tiesiog pamirštamos – o juk joms tenkantis krūvis yra itin didelis... Bėgant metams, rankų oda ima sausėti ir šerpetoti, praranda savo elastingumą ir stangrumą. Ant jos atsiranda raukšlelių ir įtrūkimų. Nepriklausomai nuo to, kokio jūs amžiaus, dėl vitaminų trūkumo oda gali išsausėti ir šerpetoti, todėl būtina imtis atitinkamų priemonių. Jos priežiūra yra labai įvairi, tad jūs galėsite be vargo išsirinkti sau labiausiai tinkantį ir patinkantį būdą.

Rankų odos sausumo priežastys

Rankų oda gali išsausėti dėl skirtingų priežasčių. Rekomenduojama rinktis priemones, skirtas būtent tokiam odos tipui. Didelę reikšmę turi aplinkos veiksniai – pavyzdžiui, šaltis arba saulės spinduliai; taip pat ir prausimosi priemonės, kurios pažeidžia viršutinį epidermio sluoksnį. Kaltę galima suversti netinkamai rankų priežiūrai, avitaminozei ir panašiai.

Priežiūros taisyklės

Rankas prižiūrėti būtina labai kruopščiai. Plauti jas reikėtų ne su muilu, o su skystu geliu, arba bent jau skystu muilu su kremu, o po to nusausinti. Didesnį dėmesį skirkite tarpupirščiams. Naudokite apsauginius kremus ir losjonus. Iki trisdešimties metų tiks bet koks drėkinamasis kremas, o vyresnėms moterims patartina naudoti priemones su UV filtrais, užkertančiais kelią pigmentinių dėmių atsiradimui. Pageidautina, kad kremo sudėtyje būtų sorbitolio, glicerino, pieno rūgšties.

Kosmetologų patarimai

Daugelis kosmetologų rekomenduoja po rankų plovimo pasitepti kremu su augaliniais ekstraktais. Žiemą ir pavasarį jį naudoti būtina kaskart prieš išeinant iš namų. Jeigu jūs buityje daug dirbate su įvairiais valikliais ir kitomis panašiomis priemonėmis, būtina užsimauti pirštines – jos padės apsaugoti rankas nuo kenksmingų medžiagų poveikio.

2 psl. »

Komentarai (1)

nebenoriu 2013-03-30 14:06
neimanoma per tas agresyvias reklamas paskaityti straipsnio.Out!As iseinu is cia

Ar žinote, kad...

40-50 % žmogaus kūno šilumos gali būti išvėdinta per galvą (be kepurės), nes galvoje yra labai daug kraujagyslių

Kitas faktas