Rūgštinis bei sidabringas vanduo – kokia jų paskirtis?

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Rūgštinis bei sidabringas vanduo – kokia jų paskirtis?

Vandens jonizatoriaus pagalba galima pasigaminti jonizuotą rūgštinį bei sidabringą vandenį. Jonizuotą rūgštinį vandenį patartina naudoti išoriškai – tinka odos priežiūrai, ypač sergantiems žvyneline, bėrimų profilaktikai, patalpų ar paviršių dezinfekcijai. Jis yra natūralus, todėl nesukelia jokio pavojaus ar alergijos. 

 

Sidabringas vanduo ypatingas tuo, jog naikina ne tik bakterijas, bet ir grybelius, virusus. Jis veikia kaip antrinis imunitetas, rekomenduojamas slogos, anginos, žaizdų ir gastrito profilaktikai. 

 

Rūgštinis vanduo yra puikus pagalbininkas maisto gamyboje. Jis panaikina bakterijas ir prailgina vaisių bei daržovių galiojimo laiką. Šio vandens pagalba apdorojamos salotos, kurios yra vienas iš ingredientų norint pagaminti Cezario salotas. Jums reikės: 

 

· Salotų 

· Pomidorų 

· Brandinto tarkuoto sūrio 

· Keptos vištienos 

· Skrebučių 

· Tradicinio užpilo 

 

Skanaus! 

 

Plačiau žiūrėkite vaizdo įraše.

 

Daugiau naudingos informacijos sužinokite kiekvieną sekmadienį, laidoje Sveikata.lt per TV3!

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas