Receptai su mineraliniu vandeniu jūsų grožiui

Receptai su mineraliniu vandeniu jūsų grožiui

Mineralinis vanduo odai yra labai naudingas. Vertingomis savybėmis jis beveik niekuo nenusileidžia terminiam vandeniui, tačiau, savaime suprantama, taip nekerta per kišenę, ir įsigyti jo galima bet kurioje parduotuvėje.

Jis puikiai drėkina odą ir ją stangrina, patempia, suteikia šilko švelnumo. Poveikį turėtumėte pajusti iš karto. Tiesa, labai svarbi sąlyga: vanduo turi būti negazuotas. Įpilkite jo į stiklinę tiek, kiek jums reikia, ir palaukite keletą valandų, kad pasišalintų dujos (tuo atveju, jeigu vis dėlto nusipirkote gazuotą).

Štai keli išties veiksmingi receptai veido priežiūrai:

 

  • Losjonas problemiškai odai. Stiklinėje mineralinio vandens išmaišykite pusės citrinos sultis ir 1 arbatinį šaukštelį glicerino. Laikykite šį mišinį šaldytuve, valykite juo veidą kasdien po du kartus – ryte ir vakare.
  • Kaukė normaliai odai. 50 ml mineralinio vandens sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu avižinių dribsnių ir 5 lašais citrinos sulčių, palaukite pusvalandį ir tepkite ant veido. Po 15 minučių nuplaukite atšaldytu mineraliniu vandeniu.
  • Kaukė sausai odai. Jums reikės 50 ml mineralinio vandens ir 2 arbatinių šaukštelių medaus. Gerai išmaišykite, ištepkite veidą ir palaikykite 10 minučių. Po to patrinkite odą vėsiu mineraliniu vandeniu. Ši kaukė puikiai drėkina ir minkština, užkerta kelią sėnėjimo procesams.
  • Kontrastiniai kompresai. Į vieną puoduką pripilkite karšto mineralinio vandens, į kitą – šalto. Jums taip pat reikės dviejų nedidelių rankšluostukų. Galite į šaltą vandenį įdėti ir keletą ledo kubelių. Prieš kiekvieną kompresą pasitepkite maitinamuoju kremu, tada sudrėkinkite vieną rankšluostį karštame vandenyje, pridėkite prie veido, šiek tiek palaukite, o tada dėkite šaltą. Pakartokite 5–6 kartus. Kompresai labai efektyvūs, nors poveikis trunka viso labo apie 10 valandų. Tai suteikia odai stangrumo, pagerina veido spalvą ir puikiai atgaivina.
  • Jauninamoji kaukė. 50 g šviežių mielių ištirpinkite šiltame vandenyje, sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu miltų ir cukraus. Košelę atskieskite stikline mineralinio vandens ir palikite šiltoje vietoje maždaug 3 valandoms. Tada pasitepkite šia mase veidą, o po 20 minučių nusiprauskite mineraliniu vandeniu ir pasitepkite maitinamuoju kremu. Kad rezultatai būtų geresni, tokias kaukes reikėtų daryti 3 kartus per savaitę visą mėnesį.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas