Psichologo patarimas. Pamiršti ar bandyti susigrąžinti?

Psichologo patarimas. Pamiršti ar bandyti susigrąžinti?

Laba diena. Nors, gal jau vertėtų sakyti ‘labas rytas’, kadangi šiuo metu trečia nakties/ryto. Iš pat pradžių noriu pastebėti, jog laiškas bus ilgas, kadangi turiu pasakyti daug ką.

Gimiau ir augau Lietuvoje, šeimoje esu vienintelis vaikas. Beveik. Turiu brolį iš tėčio ankstesnės santuokos, bet mūsų šeima su juo stiprių ryšių niekada nepalaikė. Visą savo gyvenimą buvau, kaip čia gražiai pavadinus, bandelė. Turėjau antsvorio nuo pat vaikystės, dėl to patyriau daug patyčių iš bendraamžių. Nors man jau (ar tik?) 19, nesu turėjusi vaikino. Nepaisant visų patyčių, draugų turėjau, kadangi visada stengiausi išlikti linksma ir laiminga. Kurį laiką tai veikė. Tačiau devintoje klasėje, kuomet pakeičiau klases dėl žmonių, palūžau. Tikėjausi, kad tie žmonės bus malonesni, negu praeitoje klasėje, bent taip atrodė iš šalies. Bet aš labai klydau. Nepritapau. Mane apėmė depresija, nebevalgiau, nėjau į mokyklą, konfliktavau su tėvais, bandžiau žudytis (dar dabar turiu nedidelį randelį ant riešo). Tačiau kažkaip atsigavau, manau, padėjo dailės mokykla ir joje buvusi gera atmosfera. Dešimtoje klasėje ją baigiau. Tačiau tuo metu buvo sunkiausias laikotarpis, kadangi vaikinas, kuris man patiko, baiginėjo mokyklą. Žinoma, su juo nieko nebuvo. Priaugau labai daug svorio. Vienuoliktoje-dvyliktoje klasėje viskas kaip ir pasitaisė, šiek tiek numečiau svorio, dėl to susigadinau kraują ir susirgau mažakraujyste.

Nepaisant visų bėdų, įstojau į universitetą Anglijoje ir išvykau pradėti naujo gyvenimo. O jis prasidėjo su trenksmu. Nauji draugai, vakarėliai, alkoholis ir t.t. Bet man buvo smagu, visada žinojau, kad jei tik bus galimybė, taip gyvensiu. Kad ir kaip man būtų keista, patikau vaikinams, nesiskundžiau jų  dėmesio stoka. Su vienu pradėjome bendrauti artimiau, viskas pasisuko taip, kad tapome draugais su privalumais. Nors iš pat pradžių žinojau, kad jis vienas iš blogiausių žmonių, man patiko su juo bendrauti. Prieš mėnesį man buvo labai sunkus laikotarpis, geriausios draugės mama mirė nuo vėžio, mano studijos man nepatiko (dėl to pasikeičiau kursą, kurį pradėsiu nuo kitų metų), pykausi su tėvais, įsivėliau į labai daug intrigų. Gyvenimas tapo panašus į meksikietišką telenovelę. Pradėjau rūkyti, nors buvau sau prisiekusi, kad to nebus.

2 psl. »

Komentarai (15)

Pranašas Jeremijas 2021-04-26 23:31
Sveiki.
Aš esu pranašas Jeremijas iš pranašiškos charimastivizmo tautos. Aš noriu jums pranešti, kad jūs galite turėti viską, ko tik norite, jei tikite. sudėkite visas savo problemas į vieną puodelį ir praneškite man. Mano asmeninis el. Paštas: ([email protected])
Ar jums reikia „Ex“ atgal? Meilės burtai, Prarastos meilės burtai, Skyrybų burtai, Vedybų burtai, Įpareigojantis burtas, Ištrinti buvusį meilužį, Jūs norite būti paaukštintas savo biure / Loterijos burtas, Varpos padidėji
Pranašas Jeremijas 2021-04-26 23:25
Sveiki.
Aš esu pranašas Jeremijas iš pranašiškos charimastivizmo tautos. Aš noriu jums pranešti, kad jūs galite turėti viską, ko tik norite, jei tikite. sudėkite visas savo problemas į vieną puodelį ir praneškite man. Mano asmeninis el. Paštas: ([email protected])
Ar jums reikia „Ex“ atgal? Meilės burtai, Prarastos meilės burtai, Skyrybų burtai, Vedybų burtai, Įpareigojantis burtas, Ištrinti buvusį meilužį, Jūs norite būti paaukštintas savo biure / Loterijos burtas, Varpos padidėji
Pauline Diamante 2021-04-23 01:06
Tai veikia! Mano buvęs užblokavo mane kiekvienoje platformoje. Tai užtruko, maždaug du mėnesius, bet jis mane atblokavo tik prieš kelias valandas! Nepasiduok! TAI VEIKIA! dabar susisiekite su daktaru Ilekhojie. mes vėl kartu. Tikėkite šiuo procesu..Čia jo kontaktas..WhatsApp jį: +2348147400259,
Siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: ([email protected]
Stella 2021-04-07 21:40
Dr Wale'as buvo tas žmogus, kuris man grąžino mielą šypseną ir džiaugsmą po to, kai jis padėjo užburti, kuris man sugrąžino mano buvusįjį. Daktaro Valio žodžiai yra tikri ir jis taip pat žada savo pažadą. aš jums šiandien rekomenduosiu dr. Wale'ą, jei jums ko nors prireiks. Jo darbas yra 100% geras ir tikras. Skambinkite / WhatsApp jam: +2347054019402 ARBA El. Paštas:
[email protected]
Ana Maria 2021-03-09 11:12
Aš ką tik susigrąžinau savo vyrą, naudodamasis tikrosios meilės kerų daktaru dr. Ilekhojie. Nuo tada, kai man padėjo daktaras Ilekhojie, mano vyras yra labai stabilus, ištikimas ir artimesnis man nei anksčiau. Taip pat galite susisiekti su šiuo burtų siuntėju ir išspręsti santykius. Čia jo kontaktas, „WhatsApp“: +2348147400259 Siųsti jam el. Laišką adresu [email protected]
Claris 2021-02-01 10:37
Esu laiminga, nes piktasis darytojas mirė ir nuo tada mano gyvenimas pasisuko dėl gerų dalykų. Man tai gerai, ir dabar aš laimingai gražiai gyvenu su savo šeima, dėka dr. Ilekhojie. Rekomenduoju susisiekti su gydytoju Ilekhojie. „WhatsApp“ numeris + 2348147400259 / el. Paštas ([email protected])
Salomėja Vaitkevičienė 2021-01-29 14:09
to, kai mano meilė man paskambino prašau atleidimo, mane iškvietė į pokalbį norimoje įmonėje, jei man reikėjo dirbti vadovu. Esu tokia laiminga ir priblokšta, kad turiu tai pasakyti visam pasauliui, kaip Dr.igbinovia padeda man patenkinti mano širdies troškimą, Dr.igbinovia yra visų rūšių burtų ir geros magijos specialistė. Jei jums reikia pagalbos, susisiekite šiuo el. Pašto adresu: ([email protected]) WhatsApp: +2348144480786 Viber: +2349071864129 Ačiū vėliau.
Holly 2021-01-29 01:20
Jis pasikonsultavo su savo galiomis ir patikino, kad nesijaudinčiau. Jis padarė savo darbą ir užbūrė, ir mano didžiausiai nuostabai, mano vyras tą pačią dieną grįžo maldaudamas ir verkdamas, kaip sakė daktaras Ilekhojie. Mes esame laimingi ir gyvename kartu kaip vienas. Susisiekite su dr. Ilekhojie. „WhatsApp“ numeris + 2348147400259 / el. Paštas ([email protected])
Antonio 2021-01-22 11:17
Kaip galėčiau tai paaiškinti pasauliui, kad yra žmogus, vadinamas Paskutiniu metu, kai radau šio burtininko Dr.Sango liudijimus, kaip ir daugelis žmonių, padedančių susigrąžinti mano meilužius ir palaužtus namus, susisiekiau su juo, nes mano mergina, kurią tikrai myliu visa širdimi staiga pasikeičia ir atsisuka man atgal ir be priežasties nekenčia, kai ji išėjo iš namų ir vėliau išgirdo gyvenanti su kitu vyru, toks elgesys buvo labai keistas, tarsi ja būtų manipuliuojama, ji mane blokavo nuo vis
Olivia 2020-02-05 09:15


MANO vardas Debora Holladay. Po 12 santuokos metų mano vyras ir aš buvome ginčydamiesi, kol jis galiausiai paliko mane ir persikėlė į Kaliforniją būti su kita moterimi. Jaučiau, kad mano gyvenimas baigėsi ir vaikai manė, kad daugiau nebematys savo tėvo. Aš stengiausi būti stipri tik dėl vaikų, tačiau nesugebėjau suvaldyti skausmų, kurie kankina mano širdį, širdį užpildė skausmai ir skausmai, nes buvau iš tikrųjų įsimylėjęs savo vyrą. Kiekvieną dieną ir kiekvieną vakarą galvoju apie jį ir visad

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas