Psichologo patarimas. Jis nenori su manim mylėtis...

Psichologo patarimas. Jis nenori su manim mylėtis...

Laba diena. Man 20 metų, draugauju su vaikinu jau daugiau nei pusmetį. Jis už mane 11 metų vyresnis. Aš jau mąstau apie vaikelius, santuoką, o jis apie tai net pagalvoti nenori. Prieš porą savaičių jis man prisipažino, kad turi netgi 2 papildomas merginas saviems malonumams, o su manim mylėtis atsisako. Nesuprantu dėl ko tai, gal aš ką nors ne taip darau? Labai jį myliu, jis yra tas vyras, apie kurį svajojau daug metų, ir kai pagaliau jį sutikau, šiek tiek nusivyliau, bet visvien jį myliu, nors ir žinau, kad turi kitų merginų. Kodel jis nenori su manim mylėtis? Nesu gražuolė ir esu stambi, bet lieknėti jis man neleidžia, tai kodėl tuomet taip elgiasi? Ką galėtumėt patarti man? Skirtis tikrai nenoriu, nes labai jį myliu, bet jausmas toks, kad tuoj išprotėsiu dėl viso šito...

Laba diena, Sandra,

Mažai rašote apie savo jausmus, minite, kad „jausmas toks, kad tuoj išprotėsiu“. Kaip jautėtės, kai draugas prisipažino, jog turi kitų moterų? Kaip jaučiatės, kai draugas nenori su Jumis kurti šeimos, turėti vaikų? Kaip jaučiatės, kai jis atsisako su Jumis mylėtis? Panašu, jog stengiatės pabėgti nuo savęs, užgniaužti jausmus. Rašote, kad sutikote kaip tik tokį vyrą, apie kurį svajojote ilgus metus. Situacija gan kebli ir iš trumpo laiško sunku ką nors nuspręsti. Hm... Iš laiško aišku, kad tai vyras, kuris atsisako su Jumis mylėtis, neplanuoja su Jumis bendros ateities, turi kitų moterų, o be viso to dar Jums kažko ir neleidžia? Būti lieknai, tai ne tik būti gražiai, būti lieknai – būti sveikai. Nutukimas paskatina daugelio ligų formavimąsi, tokių kaip širdies ir kraujagyslių, antrojo tipo diabeto ar onkologinių susirgimų. Ar tikrai manote, jog esate svarbi tam žmogui? Ar tai tikrai tas žmogus, kokio sau linkite? Pagalvokite, ką patartumėte Jūsų vietoje atsidūrusiai seseriai, geriausiai draugei ar dukrai? Ar jai linkėtumėte tokio draugo? Galiu patarti labiau rūpintis savimi, savo poreikiais. Gal svajojate ne tik apie šeimos sukūrimą, bet ir apie malonią, prasmingą veiklą? Ką norite išmokti? Ką norite nuveikti gyvenime? Linkiu Jums nebėgti nuo savęs ir savo jausmų.

 

Daugiau psichologės atsakymų rasite: Psichologė Reda Rizgelytė-Viskontienė 

2 psl. »

Komentarai (17)

natasha 2019-12-21 14:00
Aš turėjau rimtų problemų su savo vyru, ir tai lėmė tai, kad jis išsikraustė į butą pas savo draugus. Viskas pasidarė dar blogiau, nes jis dažnai pradėjo eiti į barus ir striptizo klubus su draugais, pasigerti ir išeiti. Jis visada grasino man telefonu, kai man paskambins dėl visų blogų patarimų, kuriuos jam davė draugai. Aš myliu jį ir mes buvome kartu 8 metus prieš staigų pasikeitimą, negalėjau pastoti ir sužinojau, kad tai mano kaltė. Buvau tokia liūdna ir nusivylusi, kol vieną dieną naršiau
Mary michael 2018-10-31 06:54
Hello i am Mary Michael, aš čia, kad spreed šios geros naujienos į visą pasaulį, kaip aš mano vyras meilę atgal. Buvau going crazy, kai mano meilė paliko mane kita mergina praeitą mėnesį, bet kai aš susitikti draugą, kad įvesti mane į DrIgbinovia Didžiosios Messenger, aš papasakojo savo problemą DrIgbinovia apie tai, kaip mano vyras paliko mane, ir taip pat, kaip man reikia gauti darbą labai didelė kompanija. Jis tik man pasakė, kad aš atėjau į tinkamą vietą buvo man bus gauti mano širdis noras
Kristina 2012-08-18 16:11
Teisingai Arūnas parašė ,o aš maniau ...kad vyrai kitaip mąsto... visiškai su juo sutinku.
rimantassssssss 2012-08-01 06:24
vieas is neleidzianciu susikti gyvenimo :) lt tokiu klounu daug. beveik visi.
................................. 2012-08-01 06:20
psichologo komentaras vertass nobelio arba nulio kitaaip. mieli psichologai, jei NEMOKAMAI neturit ko pasakyt-nesakykit nieko. aciu.
Inga 2012-07-22 20:12
PONUI Rimantui, matyt dar tik niolika...ir save laiko kietu paugliu. Nes taip pakomentuoti gali tik nebrendyla. O tau, mergyt, reik nuo jo atsiribot. Tu jo nemyli...Esi stipriai prisirišusi. Bet bet kuri mylinti moteris greit atšala sužinojus apie neištikimybę.Jam tu nerupi, tai kodėl jis tau turi rupėti? Gyvename per trumpai, kad švaistytume laiką su tokiais nesubrendusiais vyr. giminės atstovais....nes vyrais jų pavadinti tikrai negalėčiau.
jooooooooooo.. 2012-07-22 00:13
Gerai, kad ne visi vyrai mąsto, kaip Rimantas :))
alekas 2012-07-21 23:57
nu va patarimas labai paprastas buk tu su juo bet irgi susirask koki vaikinuka kuris tave patenkintu ir bus viskas kaip ir nieko jei jau jam galima tai nejau pati liksi ant ledo
Vytautas 2012-07-21 08:38
Tikrai gerai sako,geriau dabar paverk ji metusi kad ir kaip tai skaudu butu,nes veliau bus dar skaudziau... o jei jau taip bijai iskart mesti,tai uzsiregsitruok pazinciu svetaineje,susirask koki nors drauga,pradziai kad ir maloniam bendravimui,susirasinejimui kad nesijaustum vienisa..
O tokius kai rimantas tai isvis reikia susaudyt,nes pas juos vietoj smegenu birka istatyta,ir jie protelio visai neturi..
Arturas 2012-07-20 23:39
toks vaikinas nevertas merginu, susirastai kita ir dauk geresni

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas