Pratimai mėgstančioms aukštakulnius

Pratimai mėgstančioms aukštakulnius

Pomėgis nuolat avėti batelius su itin aukštu kulnu į gera tikrai neišeis – ypač toms dailiosios lyties atstovėms, kurioms išsivysčiusi plokščiapėdystė, antsvoris ir varikozinis venų išsiplėtimas. Tokios moterys gali sau leisti ne aukštesnius nei 5 centimetrų kulniukus.

Na, o toms, kurios įprato avėti avalynę visai lygiu padu, netgi nedidelis kulniukas gali visiškai pakeisti eiseną. Ji tampa nerangi, nepatogi, kartais sukelia galybę nemalonių pojūčių. Vis dėlto kartais noras apsiauti gražius batelius bent porai valandų niekur nedingsta, net jeigu ir žinome, kad bus nemalonu. „Grožis reikalauja aukų“, teisinasi moterys, norinčios bent jau per šventę atrodyti nepakartojamai.

Šie paprasti pratimai padės jums ne tik išsaugoti lengvą eiseną (netgi tuo atveju, jeigu kulniukai yra itin aukšti), bet ir išvengti nepatogumų bei skausmų. Vis dėlto, savaime suprantama, tokia avalynė neturėtų būti avima kasdien ir labai ilgai.

Kaip išvengti klaidų

Pirmiausia, ką jums reikėtų padaryti – atsistoti prie sienos ir patikrinti, ar nesikūprinate. Prisispauskite prie jos nugara, pajuskite, kaip liečiasi pakaušis, mentės, sėdmenys ir kulnai. Apsiaukite aukštakulnius ir patikrinkite dar kartą. Įsivaizduokite, kad prie jūsų viršugalvio pritvirtintas siūlelis, einantis išilgai viso stuburo, kad kažkas už to siūlo tempia jus aukštyn.

Įsidėmėkite šią padėtį: pečiai atlošti, pilvas įtrauktas, smakras atkištas į priekį. Nesvarbu, ar stovėsite basomis, ar ant 12 cm aukščio kulniukų – taisyklinga laikysena ne tik padės jums atrodyti lieknesnėms, bet ir normalizuos visus organizmo procesus.

Ženkite keletą žingsnių, pažiūrėkite į veidrodį. Neretai pėdos nevalingai pradedamos statyti kreivai, o keliai linksta. Vaikštant kulniukas turi sekunde anksčiau palieti žemę, o tik tada ateina eilė pirštams, o koja, kuria remiatės, turi būti tiesi. Pasitreniruokite prieš veidrodį, žiūrėdamos į save iš priekio ir iš šono.

2 psl. »

Komentarai (4)

International Paralympic Committee | IPC | International Paralympic Committee 2020-05-21 07:06
Mobile Choices | NAI: Network Advertising Initiative
Agnė 2012-06-28 08:29
Nepatinka neskaitykit, kai kurios panelės įsivaizduoja, kad moka vaikščioti, bet niekad praeidamos nepasižiūri į tarkim vitriną kaip atrodo, keliai linksta, susikuprinusios, baisu ziuret....
as 2012-06-27 23:02
tai jau tikrai sutinku su sia ponia.kultura visu pirma.o paskui apkalbos ,bet pirma reikia stebet save.ar visi kriterijai atitinka.bukite tauresnes
ingrida 2012-06-27 22:31
kurios stumia tos ir neisilavine

Ar žinote, kad...

Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.

Kitas faktas