Plaukuočiausia pasaulyje mergina sukūrė šeimą ir nutarė pasikeisti (foto)

Plaukuočiausia pasaulyje mergina sukūrė šeimą ir nutarė pasikeisti (foto)

17-metė Supatra Susuphan iš Bankoko serga reta genetine liga, vadinama Ambraso sindromu (ji diagnozuota vos 50 žmonių visame pasaulyje). 2010-aisiais ji pateko į Gineso rekordų knygą kaip „pati plaukuočiausia pasaulyje mergina“.

Anksčiau Supatra bandė kovoti su nepageidaujamais plaukais pačiais įvairiausiais būdais, tačiau niekas nepadėjo. Tada ji nutarė viską mesti. Ji kentė patyčias ir užgauliojimus, tačiau šeima ir draugai visada ją palaikė.
 
„Aš nejaučiu, kad skirčiausi nuo kitų žmonių. Mokykloje turiu daug draugų. Kai kurie mane anksčiau vadindavo beždžione, bet daugiau jie to nebedaro. Aš pripratau prie savo išvaizdos ir plaukų beveik nebepastebiu. Tiesa, kai jie užauga, kartais dengia akis. Vis dėlto aš tikiuosi, kad kada nors mane išgydys,“ – pasakoja mergina.
 
Savo išrinktąjį ji sutiko 17-os, o po kurio laiko pora nutarė susituokti. Dabar Supatra džiaugiasi šeimyniniu gyvenimu. Apie savo vyrą ji rašo: „Tu – ne tik pirmas vyras mano gyvenime, bet ir viso gyvenimo meilė.“ Dėl savo mylimojo po vestuvių Supatra vėl pradėjo skustis.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vienas britų žurnalas yra paskelbęs atlikto eksperimento duomenis, kurio metu nustatyta, kad moteris, gyvenusi 50 metų santuokoje su knarkiančiu vyru, praranda 4-erius metus miego.

Kitas faktas