Plastinė chirurgija – ar verta keisti savo prigimtinę išvaizdą?

Plastinė chirurgija – ar verta keisti savo prigimtinę išvaizdą?

Viena iš pasitikėjimo savimi formulės sudedamųjų dalių – fizinė išvaizda. Tačiau ne visada esame patenkinti tuo, kaip atrodome. Šeštadienį laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime apie plastinę chirurgiją – ar verta keisti savo prigimtinę išvaizdą?

 

Laidos pašnekovė, Vilniaus „Kardiolitos klinikų“ Dermatologijos ir estetinės chirurgijos centro plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytoja Giedrė Uždavinytė Šemetienė teigia, jog plastinių operacijų populiarumas – nemažėja. O viena procedūra yra itin paklausi tarp pacientų: „Turiu pasakyti, kad visos operacijos yra populiarios šiuo metu. Tačiau pacientai vengia drastiškų kūno, veido pasikeitimų, nori pabrėžti savo asmenybę. Taip pat pakoreguoti įgimtus defektus, senėjimo procesus. Tendencija yra į mažesnes procedūras. Ir itin populiarus darosi riebalų persodinimas, kuris ateina į madą labai greitu žingsniu“.

 

Pas Giedrę teiravomės, kaip visgi vyksta riebalų persodinimas, kokie kūno tobulinimai patys populiariausi: „Tai yra procedūra, kai riebalinės paciento ląstelės surenkamos iš vietų, kur yra perteklius. Tuomet jos paruošiamos specialiu būdu ir implantuojamos, persodinamos toje srityje, kurią norima koreguoti. Klasikinis būdas imti riebalinį sluoksnį yra iš šlaunų, ten paprastai riebalų yra daugiausia. Taip pat iš kelių, pilvo srities, juosmens. Dažniausiai persodinama yra į krūtinę, sėdmenis, o pastaruoju metu ir į veido sritį, pabrėžiant skruostus, smilkinio sritis, koreguojant raukšles“.

 

Kita laidos tema – fotochrominiai akinių lęšiai. Akiniai – tai regą gerinanti priemonė, be kurios daug žmonių neįsivaizduoja savo gyvenimo. Turbūt ne vienam teko regėti akinius, kurie lauke patamsėja, o patalpoje tampa vėl skaidrūs. Tokie akinių lęšiai yra vadinami fotochrominiais ir būtent dėl unikalios technologijos lęšis reaguoja į įvairią šviesą – tiesioginę ar net atspindžius. Fotochrominių lęšių pagalba, akis yra apsaugoma ir pasiekia tik reikalingus šviesos srautus. Kokiu atveju tokie lęšiai reikalingi? Sužinosite jau šį šeštadienį!

 

Taip pat su jumis pasidalinsime saugaus darbo patarimais – ar žinote, kaip kelti sunkius krovinius darbe? Nepraleiskite laidos!

 

Laida „Sveikata.lt“ jau šį šeštadienį, 9:30, per TV3!

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu ima smarkiai plakti širdis, pasigaminkite citrinos sulčių ir medaus koncentratą ir išgerkite vienu ypu.

Kitas faktas