Pirmadienio interviu. „Tobulėjimui ribų nėra,“ - gatvės gimnastas Denis Tomkutonis

Pirmadienio interviu. „Tobulėjimui ribų nėra,“ - gatvės gimnastas Denis Tomkutonis

Turime pripažinti, kad redakcijoje, stebėdami gatvės gimnastų atliekamus triukus buvome sužavėti – sugebėjimas meistriškai išlaikyti pusiausvyrą, triukų gausa ir nuostabiai ištreniruoti vaikinų kūnai merginas priverčia ilgesingai dūsauti, o vaikinams pelnytai kelia pavydą. Nedūsaukite ir nepavydėkite – susipažinti su entuziastingu pasaulio gatvės gimnastikos atstovu Lietuvoje, Denis Tomkutonis.

Trumpai prisistatyk.
Esu Denis Tomkutonis, man 21- eri metai. Esu iš Vilniaus, studijuoju ISM Ekonomikos ir Vadybos universitete, ekonomikos fakultete. Liko dar vieneri metai. Laisvalaikiu mėgstu keliauti, sportuoti ir linksmai leisti laiką.

Užsiimi gatvės gimnastika. Kas tai yra?
Gatvės gimnastika - nauja, ypač Lietuvoje, sporto šaka. Tai gimnastikos ir fitneso mišinys. Pratimams atlikti naudojamas skersinis, lygiagretės ir savo kūno svoris. Šis sportas nereikalauja jokių finansinių išlaidų, skersiniai yra beveik kiekviename mokyklos stadione. Nuo gimnastikos skiriasi tuo, kad atliekami tik jėgos pratimai (ne vien paimti iš gimnastikos), jokių flip'ų ar kitų akrobatikos elementų mes nedarome.

Visas judėjimas vienu metu kilo JAV ir Ukrainoje. Pirmus video pradėjo kelt į internetą prieš ~10 metų, kuriuose amerikiečiai darydavo prisitraukimus ant šviesoforų stulpų, kitų gatvės elementų.

Lietuvoje šiam judėjimui 3 - 4 metai. Prieš metus aš subūriau „Project Mayhem“ komandą. Pradžioje buvome tryse, dabar jau šešiese. Tai yra 6 stipriausi Lietuvos gatvės gimnastikos atletai. Mes propaguojam šį sportą, rengiam varžybas, atstovaujam Lietuvą tarptautinėse varžybose, kuruojame gatvės gimnastikos judėjimą Lietuvoje.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas