Pirmadienio interviu. Jean Claude Edorh: „Sveikas žmogus yra pozityvus žmogus“

Pirmadienio interviu. Jean Claude Edorh: „Sveikas žmogus yra pozityvus žmogus“

Jean‘as Claude‘as Edorh‘as – profesionalus treneris, Lietuvoje gyvenantis jau pusšeštų metų. Kilęs iš Afrikos, Dramblio Kaulo Kranto, Jean‘as daugiau nei 23 metus gyveno Vokietijoje. Ten sutiko savo buvusią mylimąją, įkvėpusią jį atvykti į Lietuvą.

Jean‘as Vilniaus senamiestyje įkūrė savo sporto studiją „JC Sport“. Kaip pats pasakoja, jo darbas yra padėti žmonėms „susigrąžinti savo formas“. Jo studijoje galima atrasti įvairių programų - Tae Bo (iš Holivudo paplitusi aerobikos ir kovos menų treniruotė), „Mamytė ir aš“ (kartu atsivedusios į sporto salę savo vaikučius mamos sportuoja) bei Super Press (treniruotė, skirta pilvo raumenims stiprinti). „Kuo daugiau sportuoji, tuo paprasčiau viskas tampa“, teigia Jean‘as, pridurdamas, jog sportas padeda ir kokybiškiau atlikti kasdienius darbus.

Sportas – visą gyvenimą

Jo gyvenimą nuolat lydėjo sportas. „Afrikoje sportas buvo visur – mes, maži vaikai, nuolat lauke spardydavome futbolo kamuolį, joks lietus mums būdavo nebaisus. Judėdavome nuo saulės patekėjimo iki nusileidimo... Mokykloje taip pat užsiėmiau įvairiu sportu. Būdamas 14-os, susidomėjau lengvąja atletika. Atvykęs į Vokietiją, pradėjau sportuoti profesionaliai. Tuomet pakeičiau savo mitybą, požiūrį į daugelį gyvenimo dalykų. Suvokiau, jog, norėdamas būti geriausias, privalau gyventi kitaip – dėti į tai daugiau pastangų, sveikai maitintis... Visa tai padėjo man daug pasiekti. Dalyvavau Olimpinėse žaidynėse, Europos čempionate ir t.t. Vokietijoje pasiekiau pripažinimą. Suvokiau, jog kuo didesnį autoritetą turi, tuo labiau žmonės yra linkę tavęs klausyti. Kuo daugiau turi pasakyti, tuo daugiau žmonių tavęs klauso. Ir visa tai dėka sprendimų, kuriuos priimi savo gyvenime“.

2 psl. »

Komentarai (1)

kodel 2013-08-05 18:45
keista apie buvusiaja uzsimine, o kur dabartine sugyventine su ju dukra, tipo dzin...visai nieko nejaucia, bet buvusia kiekvienam straipsni mini :))

Ar žinote, kad...

Jei be perstojo rėktum 8 metus, 7 mėnesius ir 6 dienas, tai pagamintum pakankamai energijos užvirinti vandenį vienam kavos puodeliui

Kitas faktas