Pediatrės konsultacija. Kodėl prasideda sinusitas?

Pediatrės konsultacija. Kodėl prasideda sinusitas?

Laba diena,

turiu problemą ir jau nebežinau ką daryti, todėl kreipiuosi į Jus. 12 metų dukra kiekvienais metais bent 2 kartus suserga sinusitu. Kiekvieną kartą gydytoja išrašo labai brangių antibiotikų ir visokiausių papildomų priemonių. Bandžiau išsiaiškinti, kodėl sinusitas prasideda ir kaip jį įveikti visam gyvenimui, bet taip ir likau be jokių konkrečių atsakymų. Kartą gydytoja patarė dukrą operuoti. Ką patartumėte daryti Jūs?


Jūsų problema nėra internetinės konsultacijos objektas. Sinusitas – lėtinė liga, kurią sąlygoja labai daug įvairių veiksnių: anatominių, fiziologinių, imuninės sitemos ypatumai, alergologinė anamnezė ir t.t. Deja, bet tai yra LOR gydytojo specialisto išsamios konsultacijos reikalaujantis klausimas.

 

 

 

 

Daugiau vaikų ligų gydytojos atsakymų rasite: Aurima Dilienė
Vaikų ligų gydytojų svetainė: www.vaikupoliklinika.lt

Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]

 

 

Komentarai (4)

Neli 2012-10-08 13:19
Turiu sia beda jau 9m... kai buvo pradurti sinusai. Dabar tik padejus perstet gerklei, virusas greitai patenka i visutinius kvepavimo takus ir nosis iskart uzsikemsa, skauda galva.Kadangi nenoriu gert antibiotiku, vartoju gelomyrtol kaps. ir i nosi lasinu colargoli. Taip issigydau, bet ka daryt, kad jis daugiau nesikartotu?
2012-05-29 21:35
Sinusitas - tai nesibaigianti sloga, o ne tokia, kuri atsiranda persalus. Aišku pirmiasiausia viskas prasideda nuo slogos, jei ji prastai gydoma ar visai negydoma, tai perauga į sinusitą. Jį galima, kiek žinau, išgydyt lazerop terapijos pagalba ir kt. būdais.
Kristina 2012-05-29 11:04
Sinusitas mane uzpuola i metus keleta kartu ,o gyditoja tik antibiotikus ir sviest galva, jau atsibodo, kiek galima taip nuolat ja svitinti ir nkas nko nepasako..
lina 2012-05-28 22:21
pas mus ta pati problema ir gydytoja lyg niekur nieko antibiotikus tik israsineja...

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas