Pediatrės konsultacija. Ar vaikas gali išaugti iš alergijos?

Pediatrės konsultacija. Ar vaikas gali išaugti iš alergijos?

1,5 metukų mergaitei gydytoja nustatė alergiją ir atopinį dermatitą. Atlikus mišrią alergenų paletę, paaiškėjo, jog ji alergiška tik namų dulkių erkutėms IgE 14, t.y. 1/0 alergijos klasė. Būtų kaip ir nedidelė alergija, tačiau visas veidukas išbertas, atopinis dermatitas reiškiasi kelių lenkimo pusėse. Ar alergija sukelia dermatitą, ar alergija namų dulkių erkėms išaugama?
 
Taip, tokio laispnio alergiją vaikai išauga.

 

 

Daugiau vaikų ligų gydytojos atsakymų rasite: Aurima Dilienė
Vaikų ligų gydytojų svetainė: www.vaikupoliklinika.lt


Turite klausimų? Reikia patarimų? Rašykite adresu: [email protected]


 

Komentarai (2)

Vilija 2016-07-18 11:36
Mažiems vaikams dažnai pasitaiko įvarios alergijos, dažniausiai iš jų vaikai išauga, patarčiau jums pasidaryti alergijos testą :)
Greta 2012-11-28 09:44
Sveiki, mano dukrytei 3 sav.+ 5 d. Kai buvo 8 dienų mes pastebėjome, kad ji viduriuoja su gleivėmis. Visi ramino, kad nieko čia blogo ir taip gali būti. Pediatrė išrašė mums Linex gerųjų bakterijų...Jau visa savaitė kai jas duodu tris kartus dienoje ir jokių pokyčių. Per šitą laiką atrodo, kad tu gleivių net padaugėjo, nes du kartus padarė vos ne vien gleivėmis...Buvom ir pas alergologę, nes kažkiek paberta mažoji, sakė, kad ne alergija...valgo mano pieną...Labai nerimauju, nežinau kaip elgtis.

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas