Patiriate stresą? Garsus psichologas teigia, kad pagerinti savijautą galima labai greitai

Patiriate stresą? Garsus psichologas teigia, kad pagerinti savijautą galima labai greitai
@shutterstock

Sekmadienį laidoje Sveikata.lt vėl nagrinėsime mums visiems svarbias ir aktualias temas. Laidos vedėja gydytoja Asta Dumbliauskienė kalbindama svečius atsakys į ne vieną rūpimą klausimą. Sužinosime, kas yra stresas bei kaip su juo kovoti, taip pat išgirsime apie pakankamai naują ir inovatyvų būdą gydytis žarnyno ligas. 

 

Stresas – kiekvieno mūsų kasdieninis palydovas. Negebant suvaldyti savo emocijų bei nusiraminti, galima rimtai pakenkti savo sveikatai. Psichologas konsultantas, publicistas, psichologijos populiarintojas, net 35-ių knygų lietuvių ir užsienio kalbomis autorius, profesorius Gediminas Navaitis teigia, kad stresą galima išmokti valdyti ir dalinasi praktiniais patarimais, kaip tai atlikti. 

 

Taip pat turėsite galimybę susipažinti su itin nauju gydymo metodu, skirtu kovoti su žarnyno ligomis. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų gastroenterologijos klinikos virškinimo sistemos tyrimų instituto vadovas, hepatologijos sektoriaus vadovas, LMA Akademikas prof. habil. dr. Limas Kupčinskas papasakos apie tai, kas yra mikrobiota ir kuo ji svarbi kiekvieno žmogaus organizmui. Na, o šios ligoninės gastroenterologijos klinikos vadovas prof. Juozas Kupčinskas papasakos, kaip pasitelkiant mikrobiotos transplantaciją galime išgydyti sunkų žarnyno uždegimą. 

 

Platesnę informaciją išgirsite jau šį sekmadienį, 9 val. ryte laidoje Sveikata.lt per TV3!

Komentarai