Patarimai, kaip teisingai prižiūrėti veido odą

Patarimai, kaip teisingai prižiūrėti veido odą

Švytinti ir sveika veido oda yra daugelio iš mūsų siekiamybė, tačiau atvėsus orams odos sluoksniai tampa sausi ir norint išlaikyti ją sveiką privaloma įdėti papildomų pastangų. Šeštadienį laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime apie tai, kaip teisingai prižiūrėti veido odą.

 

Laidos viešnia, kosmetologė Toma Adamonienė teigia, jog įprotis plauti veidą, turėtų susiformuoti dar vaikystėje: „Veido oda reikėtų pradėti rūpintis jau nuo vaikystės. Ir tėvai turėtų pradėti mokyti savo vaikus prausti veidą vandeniu, tiek ryte, tiek vakare. Vėliau, vaikui augant ir artėjant prie paauglystės periodo, reikėtų prižiūrėti rimčiau. Tai yra higieniniai dalykai, kurie turėtų būti ugdomi nuo vaikystės“.

 

Skirtingų žmonių veido odos priežiūra skiriasi. Tai priklauso nuo amžiaus, lyties ir odos tipo: „Veidą reikia plauti ir ryte, ir vakare. Jeigu kalbame apie žmones, turinčius sausą veido odą, su priemonėmis plauti veidą reikėtų tik vakare, o ryte užtektų paprasto vandens. Kadangi vanduo dažniausiai yra kietas ir šarmingas, reikėtų naudoti toniką, kad šis pakoreguotų odos PH. Visų kitų odos tipų savininkai, veidą su specialiomis priemonėmis turėtų plauti ir ryte, ir vakare.

 

Tai yra būtina todėl, kad per dieną ant veido susikaupia daug nešvarumų, kuriuos prieš einant miegoti būtina pašalinti, Na, o per naktį oda, atlikdama šalinimo funkciją išskiria riebalų sluoksnį bei toksinus, kuriuos nuprausiame ryte“ – teigia kosmetologė.

 

Kaip turėti gražią ir sveiką odą? Žiūrėkite jau ši šeštadienį, 9:30, per žiūrimiausią televiziją TV3!

Komentarai

Ar žinote, kad...

Liežuvis turi apie 9000 skonio receptorių. Skonis geriausiai skiriamas esant 24 laipsniams Celsijaus

Kitas faktas