Pasąmonės galios: afirmacijos metodas

Pasąmonės galios: afirmacijos metodas

Žmogaus organizmas – tai sudėtinga ir daugialypė sistema. Kiekvienas organas atlieka savo darbą, sukurdamas sąlygas tinkamai veikti ir kitiems organams. Taip sukuriama bendra “komandinė” sistema, kurią privalu valdyti.

Kad sistema veiktų be trigdžių, visi žmogaus organai yra sujungti daugybe nervinių pluoštų, kurie susijungia į nervų poras. 31 tokių nervų pora yra išsidėsčiusi nugaros smegenyse, o dar 12 – galvos smegenyse.

Didžiausias informacijos kiekis žmogaus smegenyse apdorojamas nesąmoningai. Pasąmonėje kontroliuojama visa žmogaus organų ir sistemos veikla, raumenų judėjimas, balso stygų darbas ir t.t. Tačiau pačiai pasąmonei vadovauja žmogaus protas. Kitais žodžiais tariant, pasąmonės veiklą galime pakeisti priklausomai nuo savo norų.

Tik mes patys galime nuspręsti ar norime jaustis sveiki ir laimingi, ar ne. Pakanka savo mintis nukreipti pozityvia linkme, ir problemos pradeda nykti savaime. Teigiama, kad ligos – taip pat.

 

  • Žmogus, kurio mintys nukreiptos į ligas, kuris daug apie tai kalba ir klausosi kitų žmonių pokalbių ta pačia tema, užprogramuoja savo pasąmonę ligoms.
  • Žmogus, kuris galvoja apie tai, koks yra sveikas, iš tiesų jaučiasi kur kas geriau ir išvengia ligų.


Pakeitę savo mintis mes savaime pradedame ir kitaip elgtis, taigi pasiekiame skirtingų rezultatų. Tačiau kaip nustumti pesimistinius apmąstymus ir išmokti galvoti pozityviai?

Pats paprasčiausias ir dažniausiai naudojamas minčių valdymo metodas vadinamas afirmacija. Afirmacijos – tai teigiamo pobūdžio frazės, pateikiamos kaip faktinė informacija. Šios pozityvios frazės kartojamos tol, kol tampa jūsų mintimis.  Afirmacines frazes reikia sakyti esamuoju laiku, tarsi tai, ką sakote, dabar ir vyktų. Pavyzdžiui, “Aš esu sveikas ir nuostabiai jaučiuosi”, o ne “Aš noriu būti sveikas” arba “Aš sveikstu”.

2 psl. »

Komentarai (5)

Dimitrijus 2021-03-25 12:40
Čia ir gavau atsakymą. Ačiu
Rita 2021-03-02 11:29
Super.
maja 2012-03-01 17:13
na, jei as sirgciau tarkim kokiu veziu, neisivaizduoju kaip reiketu savo pasamone itikinti tuo "as sveika". taigi protas vistiek suvokia kad tai ka sakai nera tiesa
Pompeja 2012-02-29 20:05
Taip, sutinku su Vaida. Aplamai žmogaus savijauta labai priklauso nuo jo minčių.
Vaida 2012-02-29 20:05
Aš asmeniškai tikiu šiuo metodu. Esu įsitikinusi, kad ligas galima ne tik įsikalbėti, bet ir pagydyti tikėjimu

Ar žinote, kad...

Pasaulio sveikatos organizacijos specialistai prognozuoja, kad 2030 m. dažniausiai pasitaikanti liga pasaulyje bus depresija: šis sutrikimas pralenks net širdies ir kraujagyslių sistemos ligas.

Kitas faktas