Paramedikas: „Aš jums parodysiu, kuo užsiėmę gydytojai, kol jūs ašarojate laukdami eilėje“ (foto)

Paramedikas: „Aš jums parodysiu, kuo užsiėmę gydytojai, kol jūs ašarojate laukdami eilėje“ (foto)
Soc. tinklų nuotraukos

Paramedikui Kajui Miuleriui kartą trūko kantrybė – jam taip atsibodo klausytis pacientų, laukiančių medicininės pagalbos, skundų, kad jis nutarė nutildyti juos kartą ir visiems laikams.
 
Vyro manymu, daugumai pacientų visų pirma reikėtų kreiptis į savo gydytoją, o ne į skubiosios pagalbos skyrių. Deja, ligoninės perpildytos, gydymo įstaigoms nuolat trūksta vaistų, finansų ir kvalifikuotų specialistų.
 
Tokia situacija susiklostė ir vienoje iš Vokietijos klinikų. Kad parodytų, koks svarbus, sunkus ir įtemptas gydytojų darbas, Kajus paviešino šokiruojančią operacinės nuotrauką.
 
„Vienas pacientas pasiskundė, kad turėjo laukti eilėje dvi valandas (iš tikrųjų – 10 minučių). Paramedikai tokius skundus girdi nuolat, nors ligoninėje ir nedirba.  Aš norėčiau tokiems žmonėms parodyti šią nuotrauką – esu tikras, jie suprastų, kad jų nulūžęs nagas ar sloga gali ir palaukti. Štai kam iš tikrųjų reikalingas skubiosios pagalbos skyrius. Dėl savo slogos galite kreiptis į šeimos gydytoją. Atsiprašau už grubumą, bet kai kurie žmonės yra tokie tinginiai ir nesavarankiški, kad net baisu, ir man kyla klausimas, kaip jie randa kelią į skubiosios pagalbos skyrių, bet negali nueiti pas savo gydytoją“, - rašo jis.

Komentarai (8)

NAJA 2018-04-13 17:57
TAI JAU TIKRAI . Kas apgins gydytojus? Gal ''anais'' laikais jie ir turėjo daugiau laiko, bet dabar?... Atleiskit mielieji , bet kai ateina naktis žmonės prisimena, kad jie serga ir jiems būtinai reikia greitosios pagalbos. Tie skyriai užkimšti - gydytojų trūksta- o ir ar gali būti kitaip jei seimo nario darbas atlyginimas vos ne trys tūkstančiai - o gydytojo tik keli šimtai. Tai kur žiūri vyriausybė - negi jiems negėda kreiptis į gydytojus???
Onutė 2018-04-13 17:30
Aišku, kad dėl slogos ir pan. dalykų supanikavę žmonės net nesusimąsto, kad dėl jų kaltės laukimo laikas pailgėja kelis kartus, o gal net numiršta pacientai. Liūdna. Ta nuotrauka, manau, jų irgi nepeprotins. Jau jeigu žmogus nesusimąsto, tai niekas nepadės. Teko porą kartų sėdėti traumatologinio priimamąjame, tai tikrai keista, su kokiom bėdom ateina žmonės, nors imk ir pasakyk, kad namo eitų...
Julija 2018-02-26 13:14
Svarbiausias visų komentaras, jog čia ne Lt :DDDD Lietuvoje pagal kitus žmonės nesusižaloja, nebūna avarijų ir visokių kitokių KRITINIŲ BŪKLIŲ :DDDDDD taip ir užkišti priėmimo skyriai slogų ir ausyčių skausmų dvi savaites laiko, o sunkiems atvejams, pvz. Insultams, infarktams lieka mažiau laiko ir dar klykia, jog reikėjo palaukti keletą valandų :D juokas pro ašaras. Šeimos gydytojas yra slogyčių guru, ne priėmimas.
to Sniegas 2018-02-25 22:16
O kas sakė, kad Lietuvoj čia? Aiškiai parašyta, kad čia iš Vokeitijos ligoninės. Bet tai esmės nekeičia.
nėra 2018-02-23 11:06
Ne visa laika taip būna. Asmeniškai aš Kauno klinikose pralaukiau 6 valandas kol tyrimus padarė, po tu nusiuntė į antrą ligoninę ne klinikose vietu nebuvo. Antroje ligoninėje vėl tris valandas laukiau kol vėl tuos pačius tyrimus padarė ir tik po to paguldė į visdaus skyriu, nes nustatė inksto uždegimą. Vat ir skundžiasi žmonės tuo laukimu.
Aušra 2018-02-21 09:50
Įkelkit, tegul mato visi piktaliežuviai
mhm 2018-02-21 06:28
Lietuvoj gydytojai nedirba, tik kava geria ir specialiai nepriima, cia neluzta kojos atvirais luziais, zmones nedusta, nekraujuoja i galvos smegenis, zmones nekrenta is 5 auksto, ju neistinka infarktai, insultai. Dar ne tokiu nuotrauku galeciau prikelti, jei eitu ir net ne is didziojo miesto, o Lietuvos provincijos, taip kad ir cia gydytojai dirba lygiai taip pat, tik sraigtasparniai neskraido
Sniegas 2018-02-20 18:43
Kad cia ne Lietuvoj https://www.reddit.com/r/nursing/comments/667hc2/trauma_bay_used/?st=jdvvn08a&sh=3230ce39