Nėštumo kalendorius. 4 savaitė

Nėštumo kalendorius. 4 savaitė

Embrionas: jo ilgis siekia nuo 0,36 iki 1 mm. Kol kas embrionas yra labai ankstyvoje vystymosi stadijoje. Ląstelės įsiskverbia giliau į gimdą ir aplink save ima kaupti amnioninį skystį, kuris sups vaisių viso nėštumo metu. Sparčiai vystosi placenta.

Nėščioji: jokių pokyčių moteris dar nepastebi. Dažna dar tebelaukia artėjančių menstuacijų, o joms nepasirodžius imasi nėštumo testo. Jeigu moteris mano esanti nėščia, tačiau testas rodo neigiamą atsakymą, tai jį pakartoti vertėtų po keletos dienų, būtinai ryte.
Jeigu, praėjus šiam laikui, nėštumo testas teberodo neigiamą atsakymą, tačiau menstruacijos nėra, tai jų vėlavimą galėjo lemti stresas, pasikeitęs fizinis aktyvumas, dieta. Menstruacijų ciklą padės sureguliuoti ginekologas.

Įdomu: ginekologo apžiūra. Nėštumo testui parodžius tegiamą atsakymą vertėtų susitarti dėl ginekologinės apžiūros. Tiesa, gydytojas susitikimą greičiausiai paskirs tik po kelių savaičių - tai normalu ir jeigu nejuntate jokių nemalonių pojūčių, skausmo, tai nerimauti neverta.
 

Komentarai

Ar žinote, kad...

Tyrimais nustatyta, miego metu knarkia net 40 proc. suaugusiųjų. Įvairios statistikos pateikia skirtingus duomenis, tačiau viena – neginčijama, knarkiančių vyrų yra du ar net tris kartus daugiau nei moterų.

Kitas faktas