Neįprastas būdas, kaip atsikratyti nugaros ir sąnarių skausmų

Neįprastas būdas, kaip atsikratyti nugaros ir sąnarių skausmų

Sekmadieno laidoje Sveikata.lt bus kalbama apie daugumai žmonių svarbią problemą – nugaros ir sąnarių skausmą. Laidos vedėja Asta Dumbliauskienė kalbins gydytoją reabilitologę Jolantą Burškaitienę, kuri atsakys į visus rūpimus klausimus kaip galima atsikratyti kamuojančių skausmų arba jų tiesiog neįsigyti. 

 

„Mažas fizinis aktyumas, ilgalaikis sėdimas darbas, sunkus fizinis monotoniškas darbas gali sukelti raumenų disbalansą,” – teigia gydytoja Jolanta Burškaitienė. – Kai dirba tik tam tikra grupė raumenų, o kita atrofuojasi, kūnas skleidžia signalus, jog reikia pagalbos. Atsiranda maudimas, įtampa ir galiausiai skausmas”. Pasirodo galvos svaigimą, pečių ir kaklo skausmus, kojų tirpimą galima išgydyti vos per kelis kartus inovatyvių kabėjimo diržuose treniruočių pagalba. Apie šį skandinavų išrastą metodą, tikrai dar nesate girdėję. 

 

Saugaus darbo ir gyvensenos specialistė pasidalins patarimais, kaip nenukankinti savo kūno už vairo. Pasirodo, tereikia teisingai pasiruošti kelionei. Jei pasinaudosite šiais patarimais net ir ilgiausi atstumai automobilyje nebus kančia. 

 

Vaistininkė patars, kaip reikia rūpintis sąnariais, o draudimo specialistė papasakos apie tai, kaip užsitikrinti finansinį saugumą susirgus onkologine liga. 

 

Plačiau apie viską sužinosite jau šį sekmadienį, 9 val. ryto laidoje Sveikata.lt per TV3!

Komentarai