Naujausios tendencijos gyvūnų kosmetikoje: kodėl jos tokios svarbios?

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Naujausios tendencijos gyvūnų kosmetikoje: kodėl jos tokios svarbios?

Daugelis žinome, jog mityba gyvūnams yra itin svarbi. O kaip yra su keturkojų kailio priežiūra? Šeštadienį, laidoje „Sveikata.lt“ kalbėsime apie tai, kokios naujausios tendencijos vyrauja gyvūnų kosmetikoje šiandien ir kodėl jos yra svarbios.

 

Laidos viešnia, KIKA GROUP prekinių ženklų kūrėja ir vystytoja Nomeda Balčiūnaitė teigia, jog šuns kailis ir odos būklė yra ne tik puošmena, bet ir puikus gyvūno sveikatos indikatorius: „Kaip prisižiūrime save, taip ir augintinius turime prižiūrėti. Jie yra mūsų šeimos nariai, gyvena kartu su mumis, neša džiaugsmą ir laimę. Deja, lietuviai gyvūnų priežiūroje šiek tiek atsilieka nuo pasaulio, bet jau po truputį pastebime tendenciją, kad augintinių šeimininkai vis dažniau ir labiau domisi augintinių priežiūros priemonėmis ir naujausiomis tendencijomis. Šuns kailis ir odos būklė ne tik jo puošmena, bet ir puikus geros gyvūno sveikatos indikatorius. Kiekvienas šeimininkas trokšta, kad jo mylimas augintinis turėtų sveiką, žvilgantį kailį ir odą, tačiau ne kiekvienas žino, kaip tokį kailį puoselėti ir išsaugoti“.

 

Kita laidos pašnekovė, ilgametė veisėja ir kinologė bei KIKA GROUP savininkė Janita Januškauskaitė – Plungė antrina, teigdama jog kosmetikos sudėtis turėtų būti kuo natūralesnė: „Visų pirma reikėtų rinktis tik natūralią kosmetiką be jokių cheminių ir agresyvių priemonių. Tai būtų silikonai, parabenai ar SLS. Svarbu suprasti, kad jie kenksmingi tiek mums, tiek mūsų augintiniams. Bet pirmiau pakalbėkime apskritai, kas tai yra. Silikonai – padengia kailį bei odą plona plėvele ir neleidžia jai kvėpuoti, o kailiui suteikia dirbtinį lygumo efektą, todėl kailis tik atrodo sveikas. Parabenai - sintetinis konservantas, kuris labai lengvai, per odą, patenka į augintinio organizmą ir gali pridaryti daug žalos. Dažniausiai jis sukelia šias problemas– alergines odos reakcijos ir hormonų disbalansą. SLS – cheminis putoklis. Pažeidžia odos lipidinį barjerą išplaudamas apsaugini odos sluoksni“.

 

Kaip taisyklingai prižiūrėti mylimų augintinių kailį ir odą? Žiūrėkite jau šį šeštadienį, 9 val. 30 min. laidoje „Sveikata.lt“ per TV3!

Komentarai

Ar žinote, kad...

60 sekundžių - tiek laiko paprastai reikia kraujo ląstelei apkeliauti visą organizmą

Kitas faktas