Naujas senos avalynės gyvenimas

Naujas senos avalynės gyvenimas

Tikriausiai kiekvienuose namuose atsirastų pora kita senų ar nepatogių batų, kurie neavimi, tačiau saugomi „juodai dienai“ (o jei prireiks?). Gal laikote juos kaip brangų prisiminimą? O gal tiesiog neprisiruošiate susitvarkyti? Net jeigu nusprendėte, kad jų nebereikia, neskubėkite išmesti – pažvelkite į tokią avalynę kitu kampu!

Senus batus galima paversti kuo puikiausiais vazonėliais, kurie papuoš jūsų sodą, tvorą ar balkoną. Augalų pasirinkimas išties didelis, tačiau sunkiausia ne išsirinkti, ką sodinti, o įkomponuoti savo kūrinį, kad šis harmoningai derėtų su aplinka.

Jei nenorite, kad avalynė nukentėtų nuo vandens (augalus teks laistyti), įstatykite į vidų atitinkamo dydžio butelį, vienkartinę stiklinaitę ar kitą indą – šliaužiantys augalai greitai paslėps jūsų „gudrybę“. Į medžiaginius batus įkišamas celofaninis paketas, į guminius galima sodinti ir taip. Būtina sąlyga: pradurkite yla padus, kad galėtų nutekėti nereikalingas vanduo ir augalai nepaskęstų.

Pridėkite akmenukų, žemės ir sodinkite. Pastatykite batą į pavėsį, kad augalas prisitaikytų. Kuo apavas mažesnis, tuo nereiklesni turi būti augalai.

Batus galima papuošti pagal savo skonį: išpaišyti, nudažyti, nulakuoti, išpjaustyti ornamentus, per kurių plyšius veršis augmenija.

Suteikite savo senai avalynei naują gyvenimą!

Komentarai

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas