Natūralus makiažo valiklis

Natūralus makiažo valiklis

Mėgstate natūralias priemones? Išbandykite šį natūralų makiažo valiklį – jūsų oda bus jums dėkinga!
 
Jums reikės: 3 šaukštų migdolų aliejaus, 3 persikų aliejaus, 2 šaukštų ricinų aliejaus, 8 šaukštų rožių vandens, švaraus buteliuko, kuriame laikysite priemonę.
 

  • Iš pradžių verdančiu vandeniu dezinfekuokite buteliuką ir supilkite į jį migdolų aliejų. Jis puikiai drėkina, lygina odą, sutraukia išsiplėtusias poras.
  • Supilkite persikų aliejų. Jis išvalo poras, išsaugo odos drėgmę, stiprina kraujagysles, lygina odos spalvą ir kartu su kitais aliejais gerai nuvalo makiažą.
  • Ricinų aliejus (šalto spaudimo) gerai drėkina, užkerta kelią odos šerpetojimui, suteikia jai elastingumo. Taip pat jis nepakeičiamas blakstienų ir antakių priežiūroje. Supilkite į tą patį indelį.
  • Galiausiai supilkite rožių vandenį. Jis taip pat pasižymi drėkinamuoju ir tonizuojamuoju poveikiu, itin mėgstamas kosmetologijoje. Atgivina net labiausiai pavargusią odą.

 
Ši dviejų fazių priemonė nuvalo net vandeniui atsparią kosmetiką. Kaskart prieš naudojimą suplakite skystį, kad susimaišytų aliejai ir rožių vanduo, ir nuvalykite odą.

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas