Motušė žąsis paprašė policijos pagalbos (foto, video)

Motušė žąsis paprašė policijos pagalbos (foto, video)

Per 26 savo tarnybos metus policininkas Džeimsas Givensas tokioje situacijoje nebuvo atsidūręs nė karto. Įprastą darbo dieną jis sėdėjo savo patruliniame automobilyje ir staiga išvydo keistą svečią. Priėjusi žąsis ėmė atkakliai reikalauti policininko dėmesio.

„Ta žąsis tiesiog priėjo prie automobilio ir ėmė snapu belsti į duris. Tada ji atsitraukė į šoną ir pažiūrėjo tiesiai į mane.“
 
Žąsis taip priėjo ir atsitraukė kelis kartus. Galų gale Givensas nusprendė palikti automobilį ir nusekė paskui žąsį. Ir šio savo sprendimo nepasigailėjo.
 
Netoli upės jis pamatė į sprogusį balioną įsipainiojusį ir atsikelti negalintį žąsiuką.
 
Apstulbęs policininkas nutarė, kad artintis prie paukščio gali būti pavojinga – žąsiuko mama galėjo netinkamai interpretuoti jo veiksmus ir užpulti. Jis iškvietė pastiprinimą.

Į pagalbą atvykusi policininkė Sesilija Šeron pasakojo: „Mama-žąsis ramiai stebėjo, lyg žinodama, kad mes norime padėti. Tai buvo tiesiog nuostabu.“

Kai mažylis pagaliau buvo laisvas, policininkai dar ilgai stebėjo, kaip jis laimingas nubėgo pas savo šeimą, ir kaip po to visi kartu nuplaukė toli toli. Šeron net apsiverkė. Jos teigimu, tai buvo pati jautriausia akimirka per jos 24 tarnybos metus.

Komentarai (1)

Alė 2018-02-07 14:28
Tai parodo ,kad ir žąsys yra protingos

Ar žinote, kad...

Lietuvoje iš tūkstančio gyventojų nuo gripo pasiskiepija vidutiniškai 30 asmenų, Latvijoje - 65, Estijoje – 52 asmenys. Tuo tarpu JAV tūkstančiui gyventojų tenka net 250 pasiskiepijusių, Europoje vidutiniškai – 177.

Kitas faktas