Moterys storėja po vestuvių, vyrai – po skyrybų

Moterys storėja po vestuvių, vyrai – po skyrybų

Tikriausiai dauguma iš mūsų yra girdėję, o ne vienas ir savo akimis įsitikinęs, kad po vestuvių (arba tiesiog susiradus antrąją pusę) ne viena moteris mažiau rūpinasi savimi ir priauga papildomo svorio. Dabar ši teorija įrodyta moksliškai: pasirodo, kad santuoka iš tiesų įtakoja sutuoktinių svorį.

Mokslininkai iš Ohajo valstijos universiteto teigia, kad moterys svorio priauga po santuokos, o vyrai – po skyrybų. Norėdami patvirtinti savo teiginius, mokslininkai išanalizavo 10 000 žmonių medicinines korteles. Jie stebėjo santuokinių sveikatos būklę nuo 1979 metų.

Mokslininkus ypatingai domino 2 periodas po santuokinio statuso pasikeitimo. Jie padarė išvadą, kad tiek vyrai, tiek moterys po santuokos sustorėja, tačiau moterys tai daro greičiau. Gali būti, kad tai susiję su tuo, kad moterys reikalauja savo vyrų prisižiūrėti – mano mokslininkai. O pačios moterys neretai svorio priauga dėl nėštumo ir buitinių rūpesčių.

Tačiau po skyrybų pastebimos visai kitos tendencijos: buvusieji vyrai užsiaugina pilvus, o moterys lekia į treniruoklių salę, kad lengviau susirastų naują partnerį. Taigi situacija paprasta: išsiskyrusios moterys įprastai būna lieknesnės, nes išsiskyrę vyrai.

Komentarai (13)

senis 2013-03-07 23:15
Moteris storėja nuo lytinių santykių ir nuo gimdymų
leilaxxx 2012-03-21 02:11
jo moterys storeja nes kazka nesioja 9menesius pilve visiska nesamone/. esu istekejus ir visiskai nestorejus kaip buvau liekna taip ir likau. cia priklauso nuo taves pacio organizmo o ne maisto kiekio
Neprisiziurintis 2012-03-18 23:06
O mano Dieve, pasiziuriu ka dabar tos modernios duros stumia ir del kokiu "priezasciu" pateisina vyro isejima pas kita, tai pagalvoju - aciu Tau, kad augau katalikiskoje ir issimokslinusiu zmoniu seimoje...
Tai jeigu vyrui duodama dabro palikti moteri vos tik ji priauga 20 kilogramu, tai ka tada bekalbeti jei jinai per avarija netenka koju ar del onkologiniu bedu praranda kruti???...
Dainora 2012-03-18 17:08
Po vestuviu storeja tos, kurioms gyvenimo tikslas buvo isteket. Jos galvoja, kad "sutvarke" ta "Vargseli" visam laikui. Ir jein smegenu nera, cia niekas nepades. Tik po to kai priaugo 10-20kg ir tapo vienisomis nereikia kaltinti kitu.
zmonairmama 2012-03-09 17:21
siaip as irgi esu pastebejusi tokia tendencija..taciau visiskai nesutinku,kad galima storeti sau ramiai po vestuviu. vyrai myli akimis.visada reikia prisiziureti...o svarbiausia, reikia myleti ir save...jei mylesi save, myles ir vyras
panai 2012-03-07 19:13
Pritariu panai. Myleciau savo zmona tiek pries vestuves, tiek po vestuviu, kad ir kokia ji bebutu (meile, kaip valios akta, skiriu nuo aistros). Zmogus vertingas ne del savo isvaizdos; o ir mokslininkai senai irode, kad zmones laikui begant VISI sensta, serga ir kvaileja (nueikit pasiziureti i seneliu namus kas netikit).
Bet durnu feminisciu nuomone tuoj ir normalus nestumas pasidarys baisi liga, kaip kad jau ja tapo "celiulitas" ar strijos.
mergina 2012-02-11 18:49
TIESA KAD daugelis moteru po vestuviu ar pradejusios gyventi su vyrais priauga svorio, kadangi stengiasi vyrams daryti kuo dazniau ir skaniau valgyti ir be ragaudamos priauga svorio, juk salotom vyru neprimaitinsi jiem reikia kepsiu ir panasaus maisto ir moterei nelabai iseina ir tu dietu laikytis juk visada reikia paragauti darant valgyt. ;)
pana 2012-02-06 11:33
na ir gerai kad storeja, as manau prekine isvaizda tik iki vestuviu reikalinga o poto kam? jej zmogus tave myli tai bet kokia myles
Kodel tik apie moteris? 2012-02-05 12:22
Vyrai po vestuvių taip pat storėja, kaip ir moterys, bet kaip sakoma straipsnyje lečiau. Aišku moterims dar ir nėštumas įtakoja. Bet šiaip neabsoliutinčiau visko taip. Nes realiai visi storėja, mat visuomenė šiaip linkusi maitintis ne itin sveikai. O dar genetika ir kt. dalykai. Kas neprižiūri ir nesirūpina savimi tai ir storėja. Ši taisyklė galioja tiek vyrams, tiek moterims..
Nevisada 2012-02-04 22:20
Nebutinai po vestuviu, buna jau ir pries vestuves :P, perdaug atsipalaiduoja moteriskaites ;), neviena drauge turiu tokia. Man po vestuviu nepriaugo ne kg. , net atvirksciai numeciau svorio net perdaug.