Mokslininkai: nedidelis pilvukas yra naudingas moterų sveikatai

Mokslininkai: nedidelis pilvukas yra naudingas moterų sveikatai

Britų mokslininkai iš Sveikos mitybos ir grožio instituto įrodė, kad kad taip visų dailiosios lyties atstovių nekenčiami riebalaliukai ant pilvo yra naudingi sveikatai. Buvo atlikti tyrimai, po kurių paaiškėjo, kad riebalinės sankaupos talijos srityje moterų organizmui yra itin svarbios. Esmė ta, kad šie riebalai atlieka imuninės organizmo sistemos reguliatoriaus funkciją. Ką gi – priežastis svari, tačiau ar antsvorio turinčias merginas tai paguos?

Specialistai tikina, kad riebalai, esantys ant pilvo, pasitarnauja kaip barjeras virusams ir infekcijoms. Šioje kūno dalyje esančios sankaupos padeda regeneruotis pažeistiems audiniams, o persodinus donoro organus, sumažėja atmetimo reakcijos tikimybė. Šis veiksnys suteikia vilties sergantiems Krono liga ir vilklige. Be to, ant pilvo esantys riebalai yra ir kamieninių ląstelių šaltinis.

Kamieninės ląstelės reikalingos, kad po traumų ir ligų audiniai galėtų regeneruotis, jos gali pakeisti sergančias ląsteles skirtinguose organuose ir sistemose, o tai padeda pasveikti. Iki šiol apie riebalinių sankaupų pilvo srityje naudą nebuvo kalbama iš viso – tik teigta, kad riebalai ant klubų neutralizuoja toksinus. Dabar įrodyta, kad naudingas gali būti ir pilvukas, todėl dailiosios lyties atstovėms, norinčioms būti sveikoms, visiškai atsikratyti šios „puošmenos“ mokslininkai nerekomenduoja.

Komentarai (10)

Kokosine 2016-12-21 11:15
Skambios frazės "specialistai tikina". Norėčiau pamatyti nuorodą į tą britų mokslininkų šaltinį iš kurio imta informacija. Kažkiek riebalo turi būti, pas moteris jo yra daugiau nei pas vyrus, taip gamtos sutverta ir nereik norėt kiekvienai turėt tą sixpack, čia vyrų reikalai. Moteriai reikia tiesiog stangriai būti :D reikia valgyti sveikai, sportuoti ir norma. Dar skeptiškai žiūriu į aparatus, kurie riebalus skaido http://biomed.lt/104-riebalu-skaidymas nors ir tie gal ne blogi jei su protu...
emigrante 2012-10-22 15:20
sportas gerai,riebalu siek tiek irgi gerai.Tik visur reikia sveiko proto,deja jaunos mergickos jo nelabai turi.Riebalai vis delto saugo kuna,cia nebe dabar,o jau pries kiek metu apie tai kalbeta
hjhhg[hj;gm6 2012-10-10 18:29
gfgbbvgjggjtyygcgr7gghfb
nesvarbu 2012-10-03 15:38
As tai noriu numesti svori
bet daugeliu zmoniu yra kad numesti pvz.12kilogramu
kaip inga norkute numete 14kilogramu tai kaip jie to padaro
N 2012-08-14 21:11
...siaurus klubus turi ir smulkios, ir stambios...
monika 2012-08-14 15:39
man tai atrodo kad tu riebalu ant pilvo ir ant kitu vietu visada buna, tiek pas stambias tiek pas lieknas moteris, tiek pas sportininkes, jei ju nebutu visiskai ant pilvo, tikriausiai visa moters figura butu anoreksiska, juk negali numesti visu riebalu tik nuo pilvo :D. Cia man tai pilstymas is tuscio i kiaura
leilaxxx 2012-08-08 22:08
tykedamos moterys ka sako senoliu isminciai tai paskui ir manys kad : va as esu liekna ir as neturesiu negalesiu gimdyti vaiku o paskui apims depresija , o dar veliau savizudybe . tiek apkunios tiek smulkesnio sudejimo gali gimdyti ir cia nebe tas amzius kada buvo visos apkunios. esme tik ta , kad smulkaus kuno sudejimo merginos moterys kartais turi siaurus klubus del to gali but sunkiau gimdyt arba nepagimdyt , todel daromi cezario pjuvei. neklaidinkit su savo senom paziurom zmoniu .
kuku 2012-07-28 18:11
jei paskaityti senoves kaimo ziniuoniu "teorijas", tai bet kur moteris su pilvuku (nekalbu apie didziuli antsvori) buvo laikoma sveika kaip zmogus ir kaip busima nescioji ir gimdyve ;) O ploksciapilvems prognozuodavo sunku pastojima ar net nevaisinguma - stai jums ir atsakymai ;)
Tikiu 2012-07-25 21:44
kad tai gali buti tiesa,viskas duodama ne be reikalo,nekalbu apie didelius pilvus,o visi dabar tiek plusa ,kad atsikratytu gero dalyko.
nene 2012-07-25 19:55
Taip riebalinis sluoksnis sildo ziema - meskas:) Absoliuciai absurdiski straipsniai.