Mesti rūkyti padės ir mobilioji programėlė

Mesti rūkyti padės ir mobilioji programėlė

Mesti rūkyti skatinantis interaktyvus sprendimas „iCoach“ (www.exsmokers.eu), kuris yra prieš rūkymą nukreiptos Europos Komisijos inicijuotos kampanijos „Exrūkaliai nenugalimi“ dalis, nuo šiol visiems norintiems yra prieinamas ir kaip mobiliajam telefonui skirta programėlė. Ši nemokama programėlė veikia su „iOS“ ir „Android“ operacinėmis sistemomis, ją galima parsisiųsti iš internetinių programėlių parduotuvių (www.exsmokers.eu/mobile).

Naujoje programėlėje galima rasti įvertinimo jau spėjusias sulaukti tokias internetinės „iCoach“ versijos ypatybes kaip dienos patarimai, metančiojo rūkyti dienoraštis, testai pažangai matuoti ir biblioteka su naudinga informacija apie sveikatą. Visais šiais dalykais nuo šiol galima naudotis keliaujant, neprisijungus prie savo kompiuterio.

Be to, mobilioji „iCoach“ programėlė papildyta ir keliomis naujomis funkcijomis. Viena jų – buvimo vietos nustatymo funkcija, padedanti vartotojams pažymėti savo pamėgtas rūkymo vietas ir, atsikratant šio žalingo įpročio, paversti jas nerūkymo zonomis. Dar viena šios programėlės ypatybė – praktiškas panikos mygtukas, kuris pasiūlo skubų nuo rūkymo padedantį susilaikyti patarimą, kai to reikia labiausia.

Užsiregistravę „iCoach“ programoje yra priskiriami vienam iš 5 lygių, kurie parenkami pagal siekiančiojo mesti rūkyti padarytą pažangą. Pirmasis lygis skirtas rūkaliams, kurie apskritai nenori mesti rūkyti, o paskutinis lygis skirtas žmonėms, nerūkantiems jau ilgiau kaip 6 mėnesius. Pradėjęs naudotis „iCoach“ programėle, kiekvienas vartotojas gauna individualius patarimus, padedančius atsikratyti rūkymo įpročio.

2 psl. »

Komentarai (3)

Akme 2013-01-23 20:39
mano Androidui neleidžia parsisiūsti.. tiek tos naudos
miau 2012-10-26 18:24
nerukau jau daugiau kaip metai.priezastis:mazamete dukra pirma ir vieninteli karta mane pamate ir pradejo megdzioti.uzgesinau ir daugiau nezadu to daryti,ne tik kad nesveika bet ir del dukros.
linda 2012-10-25 14:33
nebrukau jau 4 metai,bet tai dar nereiskia,kad visikai to nenoriu,kartais norisi uzpesti duma,buna,kad sapnuoju save rukancia.....zodziu tas bjaurus kirminas dar tebesedi mano smegenineje,bet suimu save i rankas.Gerai tos vosokios programeles pries rukyma,bet pirmoje eileje zmogus pats turi nusistatyti grieztai neberukyti,savitaiga-tai pats geriausias vaistas.

Ar žinote, kad...

Išskleistų plaučių paviršiaus plotas sudarytų 80 kvadratinių metrų. Tai maždaug pusė krepšinio aikštelės ploto

Kitas faktas