Medis virtuvės interjere: gražiausi pavyzdžiai ir idėjos (foto)

Medis virtuvės interjere: gražiausi pavyzdžiai ir idėjos (foto)

Vis dar manote, kad natūralaus medžio virtuvės tinka tik klasikiniam interjerui ir šiuolaikiniame bute atrodys nekaip? Dalinamės pačiais gražiausiais pavyzdžiais ir idėjomis – pasisemkite įkvėpimo!
 
Šiandien medis virtuvėje turi kitokią reikšmę, negu, pavyzdžiui, prieš 15 ar 20 metų. Anksčiau gamintojai stengdavosi natūralų medžio grožį paslėpti po storu lako ar dažų sluoksniu, tačiau situacija pasikeitė, ir mes galime pažiūrėti į virtuvę visai kitu kampu.

Mediena – tai ne tik ekologiška, bet ir universali medžiaga, kuri idealiai įsilieja į bet kokį interjerą.

Bute tokia virtuvė – gerai, tačiau nuosavame name – dar geriau.

Kad atmosfera nebūtų slegianti, pirmenybę teikite minimalizmui. Naudokite mažiau dekoro elementų ir viską laikykite savo vietose.

Šviesūs mediniai baldai labai gražiai atrodo pastelinių spalvų sienų fone. Itin gražiai atrodo švelni „mėtinė“ spalva.

Jeigu medienos daug ir jūs norite išvengti masyvumo įspūdžio, atsisakykite įprastų pakabinamų spintelių ir rinkitės atviras lentynas.

Kitas variantas – rinktis nedideles po pačiomis lubomis pakabinamas spinteles. Taip atsiras daugiau vietos, kur bus galima, pavyzdžiui, laikyti indus.

Be abejo, klasikinė virtuvė atrodo prabangiai, tačiau tokių natūralios medienos baldų gerbėjams reikėtų atminti, kad mažoms erdvėms šis pasirinkimas nelabai tinka – patalpa atrodys dar mažesnė ir ankštesnė.

Jeigu jus traukia ir prie klasikos, ir prie šiuolaikinio interjero, rinkitės medienos ir metalinių paviršių derinį.

Skandinaviška šviesių tonų virtuvė atrodo tokia nuostabi ir erdvi, kad net iš pažiūros šiek tiek šiurpoki paveikslai gali atrodyti harmoningai.

Tačiau skandinaviškame stiliuje nebūtinai turi vyrauti tik šviesios spalvos. Juoda spalva sukurs kontrastą ir puikiai įsilies į bendrą paveikslą.
 
Štai dar kelios idėjos.

Komentarai (1)

rita 2015-05-08 22:33
Nuostabus interjeras!

Ar žinote, kad...

Vidutiniškai suaugęs žmogus turi apie 100 milijardų smegenų ląstelių, iš kurių apie 85000 prarandame kasdien. Jei visas savo smegenų ląsteles sujungtume į siūlą, jo užtektų nuo čia iki saulės ir atgal..

Kitas faktas