Mažo autisto ir ištikimo katino istorija (foto)

Mažo autisto ir ištikimo katino istorija (foto)

Ši nepaprasta ir jaudinanti istorija prasidėjo prieš 7 metus, kuomet šeima iš Didžiosios Britanijos parsinešė namo mažą pūkuotą kačiuką. Naujasis šeimos narys visam laikui pakeitė mažojo Kiano gyvenimą.

Vos įžengęs į savo naujuosius namus Simba iš karto įsitaisė ant ketverių metukų amžiaus berniuko kelių. Jie tapo neišskiriamais draugais. Dar daugiau – Simbą visai pelnytai galima vadinti Kiano angelu sargu.

Vaikas serga autizmu, ir nuo mažens turi daugybę sveikatos problemų. Jis dažnai nustoja kvėpuoti – tai pajutęs Simba iš karto puola pranešti šeimininkams, kad nutiko nelaimė. Kai Kianas išsigąsta ar nerimauja, katinas įsitaiso ant rankų ir garsiai murkia. Simba kasnakt eina miegoti kartu su berniuku, kai šis užmiega – išeina, tačiau ryte visada sugrįžta į lovą.

Spalio 9 dieną nutiko tai, ko niekas nesitikėjo: Simba, išsmukęs iš namų, pakliuvo po automobilio ratais. Priekinės katino letenos buvo visiškai suknežintos.

Po apžiūros gydytojai buvo šokiruoti katino būklės. Jie patarė užmigdyti Simbą ir įsigyti kitą katiną, tačiau berniukas nenorėjo nieko girdėti – po šios naujienos jį ištiko isterijos priepuolis.

Pajutęs, kad Kianui blogai, Simba iš paskutiniųjų stumdamasis užpakalinėmis letenomis prišliaužė prie vaiko, kad jį nuramintų. Jis trynėsi ir garsiai murkė. „Tai buvo labiausiai širdį draskanti akimirka mano gyvenime“, - prisimena mama.

Laimei, viena iš klinikos darbuotojų po šios itin graudžios scenos parekomendavo puikų specialistą. Noelio Ficpatriko klinikoje katinui buvo atlikta ne viena sudėtinga operacija, tačiau noras gyventi ir meilė berniukui padarė stebuklą.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Knarkimo problemos nekankina kosmonautų. Nesvarumo būsenoje išnyksta ne tik ši, bet ir kitos su miegu susijusios problemos.

Kitas faktas