Masažas šaukštais - paprastas būdas sustiprinti kosmetinių priemonių poveikį

Masažas šaukštais - paprastas būdas sustiprinti kosmetinių priemonių poveikį

Kosmetologai pataria veido ir kūno masažui naudoti šaukštus (tinka tiek arbatiniai, tiek valgomieji). Ar žinojote, kad karštame vandenyje pašildytais šaukštais galima išlyginti veido raukšles, o palaikytais šaldytuve – efektyviai sumažinti maišelius po akimis?


Odos tonusą gerai palaiko karštų ir šaltų šaukštų kaitaliojimas. Masažas jais pagerina savijautą ir pasižymi puikiu kosmetiniu poveikiu. Karšti ir šalti šaukštai gali sustiprinti gydomųjų ir kosmetinių kremų poveikį. Na, o jeigu norite pagerinti kraujo cirkuliaciją, prieš masažą tiesiog pamerkite šaukštą į medų.


Nedidelė treniruotė: lengvai spausdama dviem arbatiniais šaukšteliais iš pradžių padarykite keletą sukamųjų judesių pagal laikrodžio rodyklę, o po to – priešinga kryptimi (šiuo atveju nebespauskite). Dabar galite išsirinkti zoną (ar kelias) ir pradėti!

 

  • Suteptus kremu šaukštus pridėkite prie antakių pagrindo ir sukamaisiais judesiais keliaukite smilkinių link.
  • Palaikykite šaukštą šaldiklyje arba inde su smulkintu ledu ir pridėkite prie vokų. Šaltis sumažins patinimus ir tamsius ratilus po akimis.
  • Šiltą aliejuje pamirkytą šaukštą pridėkite prie kaklo ir sukamaisiais judesiais kilkite smakro link.
  • Pridėkite šiltą aliejuotą šaukštą prie duobutės tap krūtų ir dekoltė sritimi sukamaisiais judesiais judėkite pažastų link.
  • Šaltą šaukštą pridėkie prie alkūnės linkio ir, darydama sukamuosius judesius, vidine rankos puse kilkite aukštyn. Tai padeda kovoti su sudribusiais raumenimis.
  • Šaltu šaukštu iš pradžių brėžkite ratus aplinkui bambą pagal laikrodžio rodyklę, tada – kilkite aukštyn nuo jos, galiausiai – leiskitės į šonus. Toks masažas padeda atsikratyti riebalinių sankaupų pilvo srityje.
  • Šaltą šaukštą ištepkite anticeliulitiniu geliu ir energingai pamasažuokite nuo kelio iki dubens (iš pradžių masažuokie vidinę pusę, tada – išorinę).

Komentarai

Ar žinote, kad...

JAV specialistai teigia, kad gripas gali kelti daug didesnį pavojų negu raupai ar juodligė – jie nustatė, kad esama ryšio tarp gripo ir mirtinų infarkto atvejų, ir tvirtina, jog su gripu susijusių mirčių esama keturis kartus daugiau, negu iki šiol teigta.

Kitas faktas