Lietuvių pamėgsta veido kaukė nuo spuogų gali turėti skaudžių pasekmių

Lietuvių pamėgsta veido kaukė nuo spuogų gali turėti skaudžių pasekmių

Aspirino ir medaus sukėlė nemažai diskusijų: vieni tvirtina, kad ji sveika ir tikrai nekenkia, kiti gi dalijasi pačiomis liūdniausiomis savo eksperimento istorijomis.
 
Daugelio išbandžiusiųjų teigimu, ši kaukė padaro spuogelius mažiau pastebimus ir padeda išvengti naujų spuogų atsiradimo.
 
Receptas: reikia sutrinti 2-3 aspirino tabletes į miltelius, įlašint keletą lašelių vandens, gerai išmaišyti iki vientisos masės, tada įdėti 2-3 šaukštelius natūralaus medaus ir dar kartą gerai išmaišyti.
 
Kaukė tepama ant veido ir laikoma 15 minučių, po to ją reikia nuplauti.
 
Tai svarbu: jeigu jūsų oda labai jautri, eksperimentuoti su naminėmis kaukėmis nepatartina!
 
Gali sukelti alergiją
 
Prieš išbandant bet kurią iš natūralių produktų pagamintą kaukę būtina žinoti, ar nesate alergiški jos sudedamosioms dalims. Suaugusiųjų ir vaikų mėgstamas medus naudingas ne visiems – jis gali sukelti ir alergines reakcijas.  Dažniausiai alergija medui pasireiškia paraudimais ir bėrimas ant veido ar kūno, niežuliu, rečiau – galvos skausmu, karščiavimui, pilvo skausmais ar pykinimu.
 
Kovoti su spuogais – nesudėtinga
 
Odos problemos pridaro daug nepatogumų. Neseniai žiniasklaidos dėmesio sulaukė vaikinas, pats išsigydęs savo spuogus. Kultūrizmą propaguojantis Brianas Turneris atskleidė, kaip jam pavyko įveikti aknę.
 
23-ejų metų vaikinas kuo puikiaisiais žino, ką reiškia nuolat niežtinti, išsausėjusi ir spuoguota oda. Jo veidą pūlingi spuogai, inkštirai ir žaizdelės nusėjo dar paauglystėje, tad dėl savo išvaizdos jis kentė diskomfortą ir bendraamžių patyčias. Šiandien B. Turneris dirba profesionaliu sporto treneriu ir tikina atradęs gražios odos paslaptį.

2 psl. »

Komentarai

Ar žinote, kad...

Jeigu skauda gerklę, smulkiai supjaustykite svogūną ir užpilkite cukrumi. Po kelių valandų perkoškite ir gerkite po šaukštelį. Citrinos sultys, pasaldintos medumi,- geriausias vaistas užkimus.

Kitas faktas