Laikrodis Apple produkcijos gerbėjams

Partnerio turinys
Šis turinys inicijuotas projekto partnerio
Laikrodis Apple produkcijos gerbėjams

Laikrodis tampa ne tik įvaizdžio detale, bet ir neatsiejama mūsų dienos dalimi. Jo pagalba galima sekti ne tik nueitų žingsnių kiekį, bet taip pat sužinoti širdies pulsą ar deguonies kiekį kraujyje. Laidos Sveikata.lt rubrikoje „Specialistas pataria“ apie Apple Watch SE pasakoja technikos ekspertas Šarūnas Tamulis. 

 

Šis laikrodis yra skirtas tik tiems, kurie naudojasi Apple įrenginiais. Kadangi laikrodis turi susijungti su telefonu, naudojantiems Android operacinę sistemą šitas laikrodis netiks. Šis minusas yra tik vienas. 

 

Laikrodis turi aukščiausios kartos procesorių bei ekraną. Žiūrėti į laikrodį yra labai malonu, animacijos juda be trikdžių, viskas veikia nepriekaištingai. Žinoma, yra daug skirtingų sporto pasirinkimų, kur galite sekti bei tobulinti sporto pasiekimus. Taip pat galite stebėti savo miego kokybę. 

 

Laikrodis nėra storas, kvadratinis, puikiai prisitaiko prie riešo ir yra ypač patogus. Pagamintas iš perdirbto aliuminio, kuris yra labai tvirtas. Atsparus vandeniui, todėl laisvai galite su juo maudytis ar plaukioti. Yra širdies ritmo sekimas bei altimetras, kuris seka pakilimo aukštį. Tai ne tik funkcionalus laikrodis, bet ir labai graži įvaizdžio detalė. 

 

Daugiau išgirskite vaizdo įraše

 

Daugiau naujienų galite sužinoti kiekvieną sekmadienį, 9 val. ryto per žiūrimiausią televiziją TV3!

Komentarai